۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 05 سپتامبر 2019 - 10:14
  • 217 بازدید
آیین تجلیل از ۴۰ نفر از پیرغلامان هیئات مذهبی در نیشابور
آیین تجلیل از ۴۰ نفر از پیرغلامان هیئات مذهبی در نیشابور

آیین تجلیل از ۴۰ نفر از پیرغلامان هیئات مذهبی در نیشابور

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از آیین تجلیل ۴۰نفر از پیر غلامان هیئات مذهبی در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور گفت: با حضور جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان و مدیران هیئات مذهبی […]

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از آیین تجلیل ۴۰نفر از پیر غلامان هیئات مذهبی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور گفت: با حضور جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان و مدیران هیئات مذهبی و مداحان، مراسم تجلیل از پیر غلامان هیئات مذهبی در تکیه ابوالفضلی علیه السلام این شهر برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم با شکوه و معنوی حجت‌الاسلام رجائی خراسانی از اساتید حوزه علمیه مشهد به سخنرانی پداخت و سپس حاج مهدی سروری از مداحان برجسته کشوری مرثیه خوانی نوحه خوانی کرد.

درودی افزود: در پایان این مراسم، با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نیشابور از ۴۰ نفر از پیر غلامان و خدمتگزاران به دستگاه ابا عبدالله الحسین علیه السلام با اهدای تندیس تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*