۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 17 نوامبر 2019 - 9:47
  • 231 بازدید
اجرای بیش از ۱۱۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته وحدت در مشهد
اجرای بیش از ۱۱۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته وحدت در مشهد

اجرای بیش از ۱۱۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته وحدت در مشهد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد با تشریح برنامه‌های دینی فرهنگی شهرستان در هفته وحدت، اظهارکرد: این برنامه‌ها با هدف تبیین سیره پیامبر اکرم(ص) برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت‌الاسلام علی کریم پور ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک میلاد فرخنده پیامبر‌(ص) در تشریح برنامه های هفته وحدت […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد با تشریح برنامه‌های دینی فرهنگی شهرستان در هفته وحدت، اظهارکرد: این برنامه‌ها با هدف تبیین سیره پیامبر اکرم(ص) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی حجت‌الاسلام علی کریم پور ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک میلاد فرخنده پیامبر‌(ص) در تشریح برنامه های هفته وحدت شهرستان اظهار داشت: هفته وحدت که به ابتکار امام خمینی (ره) پایه گذاری شد در شرایط کنونی نیز در بین مسلمین از اهمیت بسزایی برخوردار است، تمام مسلمین پی برده اند که یگانه راه رسیدن به سعادت چنگ زدن به وحدت واخوت است.

حجت‌الاسلام علی کریم رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد،به ‌ویژه برنامه های هفته وحدت و رحمت اشاره کرد و تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع سیره و روش زندگی حضرت رسول (ص) و امام صادق (ع) در سطح مدارس، برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی و مولودی خوانی را از جمله برنامه های این هفته خواهد بود.

وی به اهم برنامه هایی که برای این هفته تدارک دیده شده است اشاره کرد و افزود: برگزاری نشست های معرفت افزایی با موضوع معرفی ابعاد شخصیتی پیامبر(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)، دیدار با چهره های قرآنی و محافل انس با قرآن برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام کریم پور تصریح کرد: تشریح نقش انقلاب اسلامی در گسترش وحدت اسلامی در جهان اسلام و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، برگزاری جلسات سبک زندگی اسلامی، تبیین دشمن‌شناسی و استکبارستیزی و آشنایی مردم با فرقه‌های انحرافی و عرفان‌های نوظهور از عناوین سخنرانی روحانیون مستقر و اعزامی در هفته وحدت خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: ما امروز در دنیای اسلام پرچمدار و حدت هستیم و در جامعه ما شیعه وسنی در کنار هم زندگی می‌کنند که این موضوع دشمنان را آزار می‌دهد و تلاش دارند با شیوه های سیاسی مسلمانان را در مقابل هم قرار دهند که باید هوشیار بود و با پیروی از دستورات حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری، دسیسه های دشمنان را خنثی کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*