۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 23 ژانویه 2021 - 13:58
  • 122 بازدید
اجرای عملیات عمار انقلاب با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در کلات
اجرای عملیات عمار انقلاب با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در کلات

اجرای عملیات عمار انقلاب با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در کلات

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلات از اجرای عملیات عمار انقلاب به همت روحانیون و تشکلهای دینی با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد اسحاق پاروکار گفت: همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و در […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلات از اجرای عملیات عمار انقلاب به همت روحانیون و تشکلهای دینی با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد اسحاق پاروکار گفت: همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و در راستای عملیات عمار انقلاب و رحلت عالم جلیل القدر آیت الله مصباح یزدی، بیش از ۳۰۰ بسته معیشتی بنیاد علوی در بین نیازمندان مناطق محروم شهر و روستاهای شهرستان کلات توزیع شد.
وی هدف از اجرای این طرح را کمک به فقرای آبرومندی دانست که تحت حمایت دیگر مجموعه ها نیستند و افزود: در این طرح ۳۰۰ بسته‌ معیشتی در اقدامی مشترک با هماهنگی دفتر امام جمعه شهرستان و توسط روحانیون و ائمه جماعات، تشکلهای قرآنی و هیئت های مذهبی به خانوارهای شناسایی شده اعطاء شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات با اشاره به رایزنی با دستگاههای شهرستان جهت جلوگیری از موازی کاری و افزایش و توسعه بسته های معیشتی اضافه کرد: این عملیات همزمان با ایام فاطمیه(س) و روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها همراه با پیوست فرهنگی و برگزاری بیش از ۱۰۰ روضه خانگی انجام شد.

حجت‌الاسلام پاروکار ضمن قدردانی از خیرین تصریح کرد: علاوه بر بسته های معیشتی، ۲۰۰ جفت کفش، لوازم التحریر، پوشاک و همچنین بیش از ۱۰۰۰۰ پرس غذای گرم نیز در ایام فاطمیه(س) به همت خیرین و هیئات مذهبی تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات در پایان با تاکید بر اینکه کمک‌های این اداره از طریق روحانیون، تشکلهای دینی و جوانان مومن ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: ما این اطمینان را می‌دهیم که اداره تبلیغات اسلامی در این شرایط اقتصادی، با تمام وجود و توان، در میدان عمل حاضر و کنار مردم خواهد ایستاد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*