۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 02 آگوست 2020 - 8:24
  • 206 بازدید
اجرای ۱۲۰ برنامه فرهنگی در فضای مجازی با موضوع تبیین دهه ولایت در نیشابور
اجرای ۱۲۰ برنامه فرهنگی در فضای مجازی با موضوع تبیین دهه ولایت در نیشابور

اجرای ۱۲۰ برنامه فرهنگی در فضای مجازی با موضوع تبیین دهه ولایت در نیشابور

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از برگزاری ۱۲۰ برنامه فرهنگی با موضوع تبیین دهه ولایت در فضای مجازی در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری با اعلام این خبربه روابط عمومی گفت:در دهه ولایت و امامت ۱۲۰ برنامه فرهنگی به همت مبلغین طرح هجرت و […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از برگزاری ۱۲۰ برنامه فرهنگی با موضوع تبیین دهه ولایت در فضای مجازی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری با اعلام این خبربه روابط عمومی گفت:در دهه ولایت و امامت ۱۲۰ برنامه فرهنگی به همت مبلغین طرح هجرت و مستقر این اداره در مراکز بخشها،شهرهای اقماری و روستاهای پر جمعیت این شهرستان در حال اجرا است.

وی افزود:این برنامه های فرهنگی با هدف مقابله با تهاجم فرهنگی و آسیب های اجتماعی و آشنایی بیشتر بیشتر نوجوانان و جوانان با فضایل اخلاقی و ترویج فرهنگ اهل بیت علیه السلام برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام جوانشیری افزود: فضاسازی مناسب و متناسب با ایام عید قربان و غدیر، فضا سازی سطح شهر و معابر و سر درب مساجد و هیئات مذهبی، راه‌اندازی کاروان‌های سرود خوانی و اجرای برنامه‌های شاد با مشارکت تشکلهای دینی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی، خطبه‌خوانی غدیر در فضای باز مساجد با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی،خطبه‌خوانی غدیر در فضای مجازی با مشارکت گروه‌ها و نهادهای مختلف مذهبی و اجتماعی از جمله برنامه های این ایام است.

وی افزود: اجرای رزمایش مواسات و همدلی همراه با توزیع ۲۰۰۰۰ پرس غذای گرم وتوزیع گوشت قرمز و سبد معیشتی، از دیگر برنامه‌های فرهنگی عید قربان تا غدیر خم است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*