۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 20 ژوئن 2020 - 12:34
  • 73 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب، احیای معارف دین و ترویج اسلام جزء با همکاری مردم و از طریق مساجد اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد اسحاق پاروکار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات در سخنانی به مناسبت یکم تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در نماز جمعه شهر کلات که با حضور نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به تشریح وظایف این سازمان پرداخت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات، تبیین اسلام ناب محمدی، ترویج فرهنگ دینی در جامعه، احیای ظرفیت های تاریخی مسجد، مطالبه گری منصفانه و عالمانه و رساندن مشکلات مردم در تمام عرصه های زندگی را از اهداف عملیاتی سازمان تبلیغات اسلامی برشمرد و گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب، احیای معارف دین و ترویج اسلام جزء با همکاری مردم و از طریق مساجد اتفاق نخواهد افتاد.

حجت‌الاسلام پاروکار با تبریک سالروز تاسیس سازمان به همه افرادی که در عرصه تبلیغ فعالیت می‌کنند، افزود: هر کسی در هر لباسی یکی از معروف های اسلام را چه زبانا، چه قلبا و چه قدما و به هر نوعی که می تواند نشر بدهد، مبلغ است و در این نهضت تبلیغات اسلامی در چهل ساله دوم انقلاب شریک است.

وی در پایان تصریح کرد: تحقق اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب باید با نگاه نهضت گونه همراه باشد و اگر تمام مردم پای کار بیایند این اتفاق خواهد افتاد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*