۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 07 ژانویه 2021 - 11:49
  • 83 بازدید


جشنواره راه آینده که در قالب فیلم کوتاه و مستند و با محوریت مقاومت و سردار سلیمانی برگزار شد، در مشهد به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، جشنواره راه آینده که در قالب فیلم کوتاه و مستند و با محوریت سردار سلیمانی برگزار شد، در مشهد به کار خود پایان داد.
حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: انقلاب اسلامی مبدأ تحول در قرن اخیر بود. آن هم با همت بزرگمردان مثل امام خمینی (ره) که عقیده خود را به میدان آوردند و پای آن ایستادند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی رویش‌های زیادی داشته است، افزود: بعد از انقلاب مردم ایران و حتی سایر کشورهای آزادیخواه میدان پیدا کردند تا در حکمرانی جهان مشارکت واقعی داشته باشند، برخلاف کشورهای مدعی دموکراسی که مردم در آن نقشی ندارند.
وی با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، تصریح کرد: قبل از انقلاب اتفاق بزرگی افتاد و زنان باغیرت مشهدی برای حفظ دین قیام کردند و امروز نقش آفرینی‌های زیادی دارند. سازمان تبلیغات هم به دنبال این است که مردم، انقلاب را حمایت کنند و صاحبان اصلی آن باشند و در آن نقش آفرینی کنند.

حجت الاسلام صاحبقرانی درباره جشنواره راه آینده نیز گفت: در حوزه فراخوان آثار رسانه‌ای اتفاقات خوبی افتاد و بارقه‌ای از امید در دل فعالان رسانه‌ای ایجاد کرد. برای فراخوان به این نتیجه رسیدم که در این جشنواره باید آثاری که مردم از روی عشق و علاقه تهیه کرده اند، شرکت داده شوند. ایده اولیه این جشنواره قبل از شهادت سردار سلیمانی شکل گرفت، اما وقتی حاج قاسم به شهادت رسید ایده پردازی‌های بزرگ‌تری شکل گرفت و اتفاقات بزرگ‌تری رقم خورد.
وی با بیان اینکه بزرگترین سرمایه انقلاب مردمی هستند که دغدغه مند هستند و در راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی کار می‌کنند، بیان کرد: هدف از این جشنواره، بیان دغدغه‌های جوانان در راه انقلاب است؛ امیدواریم این جشنواره مبدأ حرکت جدیدی باشد تا در مقابل جشنواره‌های داخلی و خارجی با پشتوانه‌های قوی، خودی نشان دهد.
همچنین در این مراسم تقی عالمی دبیر جشنواره راه آینده هم با تأکید بر اهمیت این جشنواره در راه پاسداشت انقلاب و فرهنگ شهادت گفت: تفاوت این جشنواره با سایر جشنواره‌ها این بود که ما دنبال آثاری رفتیم که برخواسته از بطن مردم بوده و کارهای سفارشی در آن جایی نداشته است
دبیر جشنواره راه آینده ادامه داد: حجم تولیدات در مورد شهادت سردار زیاد بود و با پیگیری‌هایی که انجام شد آثار خوبی به جشنواره رسید.
در ابتدای این مراسم مستند «شاخه گلی برای شهادت»، از مستندهای حاضر در جشنواره فیلم عمار ۹۹ اکران شد و در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره راه آینده جشنواره تقدیر به عمل آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*