۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 27 ژوئن 2020 - 8:23
  • 467 بازدید

مصاحبه و ارزیابی ۱۹نفر از روحانیون مستقر جدیدالورود خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسینعلی رحمتی کارشناس امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این خصوص گفت: براساس شیوه نامه شناسایی جذب و گزینش سازمان تبلیغات اسلامی اولین جلسه مصاحبه و ارزیابی با حضور نمایندگان دفتر تبلیغات اسلامی، مرکز رسیدگی به امور مساجد، حوزه علمیه خراسان، طرح هجرت، طرح پیشرفت و آبادانی سپاه و مسئول جذب و گزینش سازمان تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه ۱۹ نفر از روحانیون مستقر جدید الورود بر اساس فرمت ها و شیوه های جدید اسقرار مصاحبه و ارزیابی شدند.

حجت‌الاسلام حسینعلی رحمتی گفت: قبل از شروع جلسه ارزیابی حجت‌الاسلام عارفی زاده مسئول جذب و گزینش روحانیون مستقر سازمان تبلیغات اسلامی کشور در جمع مصاحبه کنندگان گفت: هدف از این نوع مصاحبه ایجاد حس اعمتاد به نفس به روحانی مسقتر است و هم اینکه نهادها و
ادارات حوزوی در جریان نحوه جذب روحانی مستقر قرار گیرند و اینکه همکاری این نهادها را در آینده داشته باشیم و همگرائی و تعامل بین نهادی را ارتقا بدهیم و نظارت بیشتری بوجود بیاید و در توانمندسازی روحانی و رفع آسیب ها همکاری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام رحمتی مسئول امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: اولین سبک برگزاری مصاحبه در کشور را با جذب
این روش تجربه می‌کنیم و قرار است ۵۹ نفر برای استان خراسان رضوی جذب روحانی مستقر جدید صورت گیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*