۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 فوریه 2020 - 8:47
  • 75 بازدید
ارسال ۳۴۰ اثر به جشنواره رسانه‌ای«راه آینده»

دبیر جشنواره تولیدات رسانه‌ای «راه آینده» گفت: تاکید ما در جشنواره رسانه‌ای دیجیتال «راه آینده»بر تولیدات مردمی بوده است، لذا تاکنون حدود ۳۴۰ اثر به این جشنواره رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، سید تقی عالمی در نشست خبری نخستین جشنواره تولیدات رسانه‌ای دیجیتال «راه آینده» که ظهر امروز در سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شده بود، اظهار کرد: جنس جشنواره نسبت به جشنواره‌هایی که تا به حال برگزار شده است، تا حدی متفاوت است. ما در حال اعلام فراخوان هستیم و تولیدات قبلاً انجام شده است.

دبیر جشنواره تولیدات رسانه‌ای «راه آینده» با بیان اینکه تولیدات این جشنواره مردمی است، افزود: بعد از شهادت سردار سلیمانی در فضای مجازی تولیدات خودجوش مردمی بسیاری انجام شد، لذا ما خواهانیم تا در جشنواره تولیدات رسانه‌ای دیجیتال این تولیدات را جمع‌آوری کنیم.

عالمی تصریح کرد: قالب‌هایی که برای تولیدات مشخص کرده‌ایم، دقیقاً قالب‌های فضای مجازی است. گرافیک ایستا و گرافیک پویا دو بخش کلی قالب‌های جشنواره هستند. در بخش گرافیک ایستا در چهار زمینه عکس‌نوشته، پوستر، نقاشی دیجیتال و اینفوگرافی تولیدات به رقابت گذاشته خواهند شد. همچنین در بخش گرافیک پویا تولیدات در زمینه‌های موشن‌گرافی، استوری‌موشن، مستند موشن و استاپ موشن هستند. این قالب‌ها به دلیل راحت بودن تولید محتوا و متناسب بودن آن‌ها با فضای مجازی انتخاب شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه زمان‌بندی جشنواره تا ۲۲ بهمن ماه اعلام شده است، افزود: امکان تمدید آن تا آخر بهمن وجود دارد. در حال حاضر ۳۴۰ اثر دریافت کرده‌ایم. تاکید ما در این جشنواره بر تولیدات مردمی بوده است، نه تولیداتی که به صورت حرفه‌ای در برخی سازمان‌ها تولید شده است. در بعد داوری جشنواره تولیدات رسانه‌ای دیجیتال «راه آینده» تاکید ما بر افرادی است که تا به حال در هیچ جشنواره‌ای شرکت نکرده‌اند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*