۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 06 ژوئن 2020 - 10:52
  • 133 بازدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از استقرار هزار مبلغ در روستاهای استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: همه مساجد خراسان رضوی با رعایت پروتکل های بهداشتی و بر مبنای مصوبه ستاد ملی کرونا بازگشایی شده و فعال هستند.
وی تصریح کرد: نمازهای جماعت نیز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مساجد استان برگزار می شود و توصیه اکید شده است افراد مسن و یا افراد دارای بیماری زمینه ای از حضور در مساجد و نماز جماعت پرهیز کنند و در صورت حضور نیز مراعات بیشتری داشته باشند و دستورالعمل ها را با جدیت اجرا کنند.
حجت الاسلام صاحبقرانی ادامه داد : اگرچه امسال طرح اعزام مبلغ به روستا ها اجرا نشده است ولی ۱۰۰۰روحانی در روستاهای استان مستقر و با سکونت در این مناطق به تبلیغ مشغول هستند.
وی با بیان اینکه هر فردی از اعضای جامعه اسلامی باید مردم را به ارزش‌ها دعوت و از ضد ارزش‌ها باز دارد، افزود: مبلغان در روستاها علاوه بر اقامه نمازجماعت فعالیت های دیگر نظیر سخنرانی، گفتمان‌های دینی، مراسم دعا و زیارت، پاسخ به سؤالات دینی و مذهبی، کلاس‌های روخوانی، روان‌خوانی، عقاید، بیان احکام شرعی و سبک زندگی را نیز انجام می دهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*