۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 09 اکتبر 2019 - 13:39
  • 226 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: پیاده روی بزرگ اربعین فرصتی مناسب برای مبلّغان در راستای تمدن سازی نوین اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی با اشاره به اعزام مبلّغان خراسان رضوی به اربعین حسینی گفت: در روزهای اخیر دوره های آموزشی در راستای توانمندسازی مبلّغان اعزامی برگزار شد که طی آن گروه بندی مبلغان انجام شده و براساس آن، امسال ۲۰۰ مبلّغ از سوی ما در راهپیمایی میلیونی و عظیم اربعین اعزام و به امر تبلیغ مشغول می شوند.
وی با اشاره به آمادگی مبلّغان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری برای اعزام به پیاده روی اربعین بیان کرد: این دوره های آموزشی در جهت توانمند سازی مبلغین برگزار شد و آشنایی و آگاهی لازم مبلغان با جریان ها و شناخت ظرفیت های تبلیغی کشور عراق و توانمند سازی مبلغان از اهداف برگزاری این دوره بود.
حجت‌الاسلام صاحبقرانی با بیان این که مبلّغان اعزامی در مسیر پیاده روی، ایستگاه ها و موکب ها مشغول فعالیت تبلیغی برای زائران سیدالشهدا(ع) خواهند بود، خاطر نشان کرد: مبلّغان ضمن انجام فعالیت های تبلیغی و بیان مسائل شرعی و همچنین پاسخگویی به شبهات اعتقادی نسبت به تبیین اهداف قیام امام حسین علیه السلام اقدام می‌کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با تأکید بر اینکه باید به پیاده روی اربعین به‌عنوان یک پدیده تمدنی نگاه کنیم گفت: پیاده روی بزرگ اربعین فرصتی مناسب برای مبلّغان است تا علاوه بر فضیلت زیارت، در این مسیر به لحاظ مسائل تبلیغی و تمدن سازی نیز اثر گذار باشند و به‌عنوان سفیران تبلیغی و رسانه‌ای، شناخت و هماهنگی با شرایط فرهنگی، سیاسی و دینی عراق را در طرح موضوعات تبیینی و تبلیغی مورد لحاظ قرار بدهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*