۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۲
  • 139 بازدید
اعزام ۱۲۰ مبلغ به روستاها و مناطق عشایری بردسکن
اعزام ۱۲۰ مبلغ به روستاها و مناطق عشایری بردسکن

اعزام ۱۲۰ مبلغ به روستاها و مناطق عشایری بردسکن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۲۰ مبلّغ و مبلّغه به روستاها و مناطق عشایری شهرستان بردسکن اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سید کاظم سالاری گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۲۰ مبلّغ و مبلّغه به روستاها و مناطق عشایری شهرستان بردسکن اعزام شدند که این مبلغین از روحانیون بومی، طرح هجرت و مستقر و اعزامی از حوزه های علمیه قم و مشهد می باشند که در طول ماه مبارک رمضان علاوه بر اقامه نماز جماعت در سه وعده، کلاس تفسیر و فعالیت های فرهنگی، تبلیغ چهره به چهره، جلسات مشاوره، محافل انس با قرآن و دوره های قرائت قرآن را برگزار می‌کنند.

وی همچنین از فعالیت ۱۲۰ پایگاه تفسیر قرآن با موضوع سوره احزاب در مساجد شهرستان بردسکن تا پایان ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در سطح شهرستان بردسکن بیش از ۳۰۰ جلسه قرائت قرآن در روزها و شب های ماه مبارک رمضان فعال است که اکثر این جلسات به صورت خانگی می باشند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن افزود: ۱۰۰ جلسه قرائت قرآن نیز علاوه بر ماه مبارک رمضان در طول سال فعالیت دارند و دارای شناسنامه و ثبت در سازمان تبلیغات اسلامی هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*