۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 26 اکتبر 2019 - 9:43
  • 208 بازدید
اعزام ۲۰هیئت عزاداری از گناباد به مشهد در ایام شهادت امام رضا(ع)
اعزام ۲۰هیئت عزاداری از گناباد به مشهد در ایام شهادت امام رضا(ع)

اعزام ۲۰هیئت عزاداری از گناباد به مشهد در ایام شهادت امام رضا(ع)

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از اعزام ۲۰هیئت عزاداری به مشهد در ایام شهادت امام رضا(ع) از این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: همانند سال‌های گذشته مردم ولایتمدار و دوست‌دار اهل‌بیت(ع) گناباد جهت شرکت در مراسم رحلت حضرت […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از اعزام ۲۰هیئت عزاداری به مشهد در ایام شهادت امام رضا(ع) از این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: همانند سال‌های گذشته مردم ولایتمدار و دوست‌دار اهل‌بیت(ع) گناباد جهت شرکت در مراسم رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام رضا(ع) با پای پیاده و با اتوبوس خود را به مشهد مقدس می‌رسانند.

وی افزود: دو کاروان پیاده از روستاهای بیمرغ و بیلند شهرستان گناباد همزمان با اربعین حسینی حرکت خود را به صورت پیاده آغاز کرده‌اند که در این کاروان‌ها حدود ۱۰۰ نفر شرکت دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد ابراز کرد: بیش از هزار نفر از مردم گناباد جهت شرکت در مراسم شهادت امام رضا(ع) به مشهد مقدس عزیمت می‌کنند که این افراد در قالب هیئت‌های سینه‌زنی و زنجیرزنی در حرم مطهر حضور خواهند داشت و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده با اعزام مبلّغ در محل اسکان آنها نیز برنامه‌های سخنرانی و فرهنگی دیگری اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در شهرستان نیز به مناسبت شهادت حضرت رسول(ص) و امام رضا(ع) با استفاده از ظرفیت روحانیون طرح‌ هجرت و مبلّغینی که از استان در این شهرستان حضور خواهند داشت در ۱۰۳ مسجد گناباد مراسم عزاداری برگزار می‌شود.

رحمانی در پایان افزود: با هدف اجرا و پوشش برنامه‌های فرهنگی ۲۰ مداح و روحانی این هیئات را همراهی می‌کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*