۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 25 ژوئن 2020 - 8:00
  • 57 بازدید
اعزام ۴۷ مبلّغ رضوی در سطح شهرستان گناباد ویژه دهه کرامت
اعزام ۴۷ مبلّغ رضوی در سطح شهرستان گناباد ویژه دهه کرامت

اعزام ۴۷ مبلّغ رضوی در سطح شهرستان گناباد ویژه دهه کرامت

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد ویژه برنامه‌های دهه کرامت در سطح این شهرستان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی، مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به اعزام بیش از ۴۷ روحانی به مساجد فاقد روحانی در نقاط مختلف شهری […]

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد ویژه برنامه‌های دهه کرامت در سطح این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی، مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به اعزام بیش از ۴۷ روحانی به مساجد فاقد روحانی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان، گفت: روحانیون اعزامی علاوه بر برگزاری جلسات سخنرانی با موضوع سیره و روش زندگی حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در برگزاری جشن ها و مسابقات فرهنگی با هیئت امناء مساجد همکاری خواهند داشت.

وی ادامه داد: برگزاری محفل انس با قرآن، برگزاری جلسات مهارت های زندگی ویژه اقشار مختلف مردم، گفتمان دینی با موضوعات عفاف و حجاب و نمازشناسی از دیگر برنامه های این اداره در دهه کرامت است.

فاطمی یادآور شد: در حاشیه این مراسم جشن، مسابقه های فرهنگی پیش‌بینی شده است که در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: آذین‌بندی و اطلاع‌رسانی و همکاری با شهرداری برای آذین بندی شهرستان از دیگر اقدام‌های این اداره در دهه کرامت است.

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، خاطرنشان کرد: با همکاری ستاد اقامه نماز جلسه گفتمان نماز شناسی ویژه نمازگزاران و فعالان فرهنگی پیش‌بینی شده که همزمان با آغاز دهه کرامت برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*