۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 02 نوامبر 2019 - 10:43
  • 303 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از اعزام ۵۷۳ مبلغ و مداح به نقاط مختلف مساجد مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر در دهه های میانی محرم و صفر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور، بیان کرد: ۲۹۳ نفر سخنران و ۲۸۰ نفر مداح در مساجد مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر مقدس مشهد در دهه های میانی محرم و صفر فعالیت تبلیغی داشتند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، ابراز کرد: تبیین و عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال ۹۸ و بیانیه گام دوم انقلاب به‌ویژه موضوع خانواده، سخنرانی پیرامون بیان سیره عملی و فضایل اهل بیت(ع)، تبیین جایگاه ولایت و امامت و در امتداد آن ولایت فقیه و نقش ولی فقیه در جامعه از دیگر برنامه های این مبلغان بود.

وی با بیان این مطلب که حضور مبلغان و روحانیون در هیئات و حسینیه ها، می تواند فرصت مناسبی برای تبلیغ دین اسلام و گسترش معارف اهل بیت (ع) و تبیین هدف قیام عاشورا باشد، گفت: ماه های محرم و صفر فرصتی بود تا شناخت از امام حسین (ع) و اهداف ایشان بین آحاد جامعه ترویج یابد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ مکتب عاشورا و سیره اباعبدالله الحسین علیه السلام،گفتمان دینی، تبیین فرهنگ مقاومت، احیای امر به معروف و نهی از منکر، آسیب های اجتماعی، صله رحم، حجاب و عفاف، فرهنگ ایثار و شهادت، استکبارستیزی، تعاون و همکاری و بصیرت بخشی از دیگر برنامه های سخنرانان اعزامی بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*