۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  • 195 بازدید
اعزام ۶۵ مبلّغ رضوی در سطح شهرستان گناباد ویژه دهه کرامت
اعزام ۶۵ مبلّغ رضوی در سطح شهرستان گناباد ویژه دهه کرامت

اعزام ۶۵ مبلّغ رضوی در سطح شهرستان گناباد ویژه دهه کرامت

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد، ویژه برنامه‌های دهه کرامت در سطح این شهرستان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری، مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به اعزام بیش از ۶۵ روحانی به مساجد فاقد روحانی در نقاط مختلف شهری و […]

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد، ویژه برنامه‌های دهه کرامت در سطح این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری، مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد با اشاره به اعزام بیش از ۶۵ روحانی به مساجد فاقد روحانی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان گفت: روحانیون اعزامی علاوه بر برگزاری جلسات سخنرانی با موضوع سیره و روش زندگی حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در برگزاری جشن‌ها و مسابقات فرهنگی با هیئت‌امناء مساجد همکاری خواهند داشت.

این مسئول با اشاره به فعالیت اصلی مبلغان در دهه کرامت گفت: پاسخ به سؤال و شبهه که دشمنان علیه انقلاب اسلامی و مبانی دینی، اعتقادی مردم و جوانان مطرح می‌کنند، محور اصلی فعالیت روحانیون اعزامی برای تبلیغ است.

وی ادامه داد: برگزاری محفل انس با قرآن، برگزاری جلسات مهارت‌های زندگی ویژه اقشار مختلف مردم، گفتمان دینی با موضوعات عفاف و حجاب و نمازشناسی از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه کرامت است.

سالاری یادآور شد: در حاشیه این مراسم جشن، مسابقه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده است که در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: آذین‌بندی و اطلاع‌رسانی و همکاری با شهرداری برای آذین‌بندی شهرستان از دیگر اقدام‌های این اداره در دهه کرامت است.

حجت‌الاسلام سالاری خاطرنشان کرد: با همکاری ستاد اقامه نماز سه جلسه گفتمان نماز شناسی ویژه کارکنان دولت پیش‌بینی شده که همزمان با آغاز دهه کرامت برگزار می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*