۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 15 سپتامبر 2020 - 8:32
  • 34 بازدید
اقدام  وقیحانه  نشریه مزدور فرانسوی غم و اندوه عزاداران را دو چندان کرد
اقدام  وقیحانه  نشریه مزدور فرانسوی غم و اندوه عزاداران را دو چندان کرد

اقدام وقیحانه نشریه مزدور فرانسوی غم و اندوه عزاداران را دو چندان کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور ضمن محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام گفت: این اقدام پلید غم واندوه عزاداران سید الشهدا را دوچندان عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور در اجتماع اعتراضی مردم نیشابور در مسجد […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور ضمن محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام گفت: این اقدام پلید غم واندوه عزاداران سید الشهدا را دوچندان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور در اجتماع اعتراضی مردم نیشابور در مسجد جامع این شهرگفت: جسارت وقیحانه نشریه مزدور فرانسوی در ایام عزای سید الشهدا به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام غم و اندوه ما عزاداران را دو چندان کرد.

وی افزود:درود خدا بر شما مردم انقلابی و قدرشناس که به احترام رسول الله قیام کرده و با حضور با شکوه خود پاسخ دندان شکنی به هتاکان مزدور دادید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور اظهار داشت:قیام و اقدام علیه هتاکان به اسلام و نبی مکرم اسلام یک اقدام حسینی است چرا که امام حسین علیه السلام نیز در روز عاشورا وجود منحوس یزید پلید در مسند خلافت رسول الله را بزرگترین هتک حرمت به اسلام و نبی مکرم اسلام میدانست لذا قیام کرد و در این راه به شهادت رسید تا به ما بفهماند که غیرت دینی یعنی ایستادن در مقابل هتاکان به اسلام و مقدسات اسلامی و شما عزیزان امروز در این امر به امام حسین علیه السلام اقتدا کردید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*