۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 23 ژوئن 2020 - 16:27
  • 557 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: حجت‌الاسلام محمد محبت‌شریفی امام جماعت مسجد جامع شهرک شهید رجایی است، با توجه به اینکه توانسته در طرح امام محله موفق عمل کند، به عنوان امام محله برتر انتخاب شد.

امام جماعت مسجد جامع شهرک شهید رجایی مشهد، امام محله برتر کشوری شد

حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، از انتخاب حجت‌الاسلام محمد محبت‌شریفی به عنوان امام محله برتر در کشور خبر داد و اظهار کرد: محبت‌شریفی امام جماعت مسجد جامع شهرک شهید رجایی است و با توجه به اینکه توانسته در طرح امام محله موفق عمل کند، به این عنوان انتخاب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به معرفی چندین فرد به عنوان افراد موفق در این طرح از سوی این استان، گفت: افرادی از دفتر مرکزی تهران آمدند، با ارزیابی افراد معرفی شده، حجت‌الاسلام محبت شریفی را به عنوان امام محله برتر در کشور که در مرحله اجرا نزدیک ترین فرد به این طرح بود، انتخاب کردند و در همایش گام دوم تبلیغ توسط حجت‌الاسلام و المسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تقدیر شد.

وی در خصوص ویژگی‌های برتر این فرد بیان کرد: او امتیاز‌ها و ویژگی‌های خاصی دارد که مسئله‌های محله خود را شناسایی کرده و توانسته برخی آسیب‌های محله خود را برطرف کند، در صدد رفع دیگر مشکلات محله است و این کار ادامه دارد.

صاحبقرانی ادامه داد: طرح امام محله یکی از طرح‌هایی است که به صورت محوری در سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از طرح‌های شاخص بعد از تحول در خود سازمان، در حال اجرا است که به صورت متمرکز در استان‌های ۳۱ گانه کشور اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی یادآور شد: این طرح شاخصه‌هایی دارد که محور آن شخص امام محله است به تعبیری کسی که در یک محله با شناخت ظرفیت‌های محله، آسیب‌های محله و مسائل محله، به دنبال حل مشکلات و مسائل محله خود است به عنوان امام محله شناخته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امام محله با تشکیل یک مجموعه‌ای از ظرفیت محله و هسته های جهادی و مرکزی که اعم از فعالان، معتمدین و جوانان محله هستند با هم کمک می‌کنند تا مسائل محله را بر طرف کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*