۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه » خبر یک
  • 02 ژوئن 2019 - 14:16
  • 279 بازدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در اولین اعتکاف تشکیلاتی رمضانیه در نیشابور اظهار کرد: در گام دوم انقلاب، انقلابی گری یعنی توقف ممنوع و ابتکار برای خروج از بن بست‌ها؛ و اگر قرار است کشور پیشرفت کند باید مانند زمان جنگ عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه اگر خود را به بودجه متوقف کنیم کارها بر روی زمین می‌ماند ابراز کرد: در بیانیه گام دوم، رهبر انقلاب مسئولیت‌ها را به مردم، جوانان و حزب اللهی‌ها واگذار کردند و این مسئولیت پذیری در سیل اخیر در کشور جلوه گر شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: در دوره جدید اداره کل تبلیغات اسلامی استان، رویکرد تحولی خواهیم داشت و ما به دنبال نهادی انقلابی، کارآمد و مردمی هستیم.

حجت الاسلام صاحبقرانی گفت: رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی در استان مسجد محوری و محله محوری است و تشکّل‌ها باید به سوی مساجد بروند زیرا اگر مساجد آباد شود کشور آباد می‌شود و اگر وارد میدان جهاد شویم می‌توانیم پیشرفت کنیم و در حرکات جهادی انسان مقاوم می‌شود.

وی در ادامه به تحولات این روزهای منطقه نیز اشاره کرد و گفت: تفکر مقاومت یک تفکر فراگیر می باشد و قالب مقاومت امروز در منطقه به صورت جبهه‌ای در حال فعالیت است و باید بدانیم کار جبهه‌ای، رسانه، سخنران و ابزار و فناوری‌هایی نیاز دارد که باید به آنها توجه کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*