۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 20 سپتامبر 2020 - 8:37
  • 106 بازدید

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور به همراه مسئول فرق و ادیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان از حوزه علمیه اهل سنت روستای خیرآباد شهرستان تایباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علیپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: حجت‌الاسلام محمدتقی سیفایی، مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور با سفر به شهرستان مرزی تایباد از حوزه علمیه انوارالعلوم روستای خیرآباد شهرستان تایباد بازدید کرد.

حجت‌الاسلام محمدتقی سیفایی مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در جمع علمای تسنن و اساتید حوزه علمیه اهل سنت انورالعلوم خیرآباد گفت: نگاه سازمان تبلیغات اسلامی به وحدت اقوام و ادیان، به یک نگاه عملی و کاربردی تبدیل شده است.

وی گفت:علما و روحانیون که از تلاش ‌گران عرصه وحدت محسوب می‌شوند باید تمام همت خود را در این راستا به‌کار گیرند و توطئه‌های استکباری در زمینه اختلاف افکنی بین امت اسلامی را عقیم بگذارند.

حجت‌الاسلام محمدتقی سیفایی، مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور در ادامه به همراه مسئول فرق و ادیان اداره کل تبلیغات اسلامی استان و رئیس و کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی تایباد از کتابخانه حوزه علمیه انوارالعلوم روستای خیرآباد بازدید و با تنی چند تن از علمای اهل سنت نیز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارها در خصوص آسیب ها و چالش های فرهنگی و اجتماعی شهرستان و ایجاد تعامل و ارتباط عاطفی بین نخبگان فریقین و نیز تقویت تفکر تقریبی و همگرایی در مناطق تلفیقی و بهره مندی از اندیشه تقریبی علماء فریقین در رابطه با وحدت بحث و تبادل نظر انجام گرفت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*