۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 03 سپتامبر 2019 - 13:21
  • 315 بازدید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: تمام بنای ما آن است تا کار مردمی باشد و امروز بدنبال دانش بنیان کردن طرح های فرهنگی هستیم تا شاهد تأثیرگذاری برنامه های فرهنگی باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در نشست هم اندیشی با مدیران فرهنگی مؤسسات عالی دانشگاه های خراسان رضوی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در فصل جدید حرکت خود، تحولات عمیقی را آغاز کرده است و ترویج اسلام ناب در مقابل تعابیر و گفتمان های اشتباهی که وجود دارد رسالت اصلی این سازمان است که راهبرد کلان ما، مردمی شدن تبلیغ است.
وی افزود: وظایف ما بسیار گسترده است چون به پهنای فرهنگ مسئولیت داریم و در فضای علمی اگر پیوست فرهنگی نداشته باشید آن علم، به ضرر انسان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تأکید کرد: تمام بنای ما آن است تا کار مردمی باشد و امروز بدنبال دانش بنیان کردن طرح های فرهنگی هستیم تا شاهد تأثیرگذاری برنامه های فرهنگی در سطح جامعه باشیم و در همین راستا شورای اندیشه ورزی با حضور نخبگان حوزوی و دانشگاهی تشکیل شده تا برای مهندسی فرهنگی استان و طراحی زیست بوم فرهنگی متناسب با جغرافیای فرهنگی و اقتضائات استان برنامه ریزی کنند.
در ادامه هر یک از معاونان و مدیران فرهنگی مؤسسات عالی دانشگاه های خراسان رضوی دغدغه ها و نظرات خود پیرامون فعالیتهای فرهنگی در فضای دانشگاه و ارتباط با سازمان تبلیغات اسلامی را بیان کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*