۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 10 اکتبر 2020 - 11:03
  • 54 بازدید
برپائی شب شعر چله فراق به مناسبت اربعین حسینی در سبزوار
برپائی شب شعر چله فراق به مناسبت اربعین حسینی در سبزوار

برپائی شب شعر چله فراق به مناسبت اربعین حسینی در سبزوار

به مناسبت فرا رسیدن سالروز اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شب شعرچله فراق با حضور شاعران آئینی و جمعی از ذاکرین اهل بیت(ع) درسبزوار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مجیدکدخدازاده دراین خصوص گفت: در مراسم شب شعری که به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) […]

به مناسبت فرا رسیدن سالروز اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شب شعرچله فراق با حضور شاعران آئینی و جمعی از ذاکرین اهل بیت(ع) درسبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، مجیدکدخدازاده دراین خصوص گفت: در مراسم شب شعری که به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش با عنوان چله فراق در سبزوار برگزار شد، شاعران آئینی به قرائت اشعاری پیرامون عظمت و شکوه واقعه کربلا وتاثیر آن برتاریخ بشریت پرداختند.

وی گفت: در این محفل که از سوی اداره تبلیغات اسلامی و با مشارکت کانون مداحان،شورای هیئات مذهبی، کانون بسیج مداحان و شهرداری سبزوار برگزار شد، ابتدا حجت‌الاسلام سجادی نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی به تبیین نقش شعر بخصوص اشعار آئینی درحفظ و انتقال پیام عاشورا به نسل های آینده پرداخت و شاعران را سفیران این واقعه انسان ساز تاریخی دانست.

وی افزود: این مراسم با شعر خوانی شاعران اهل البیت(ع) ادامه یافت و در پایان از تعدادی از شعرا با اهداء هدایائی تقدیر به عمل آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*