۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 10 اکتبر 2020 - 11:02
  • 50 بازدید
برپائی متفاوت مراسم عزاداری امسال اربعین حسینی در سبزوار
برپائی متفاوت مراسم عزاداری امسال اربعین حسینی در سبزوار

برپائی متفاوت مراسم عزاداری امسال اربعین حسینی در سبزوار

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از برپائی مراسم متفاوت عزاداری امسال اربعین حسینی توسط هیئات این شهرستان خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،مهدی برغمدی با اعلام این خبر گفت: مراسم عزاداری امسال هیئات مذهبی شهرستان سبزوار در سالروز اربعین سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) […]

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از برپائی مراسم متفاوت عزاداری امسال اربعین حسینی توسط هیئات این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،مهدی برغمدی با اعلام این خبر گفت: مراسم عزاداری امسال هیئات مذهبی شهرستان سبزوار در سالروز اربعین سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با سالهای قبل متفاوت بود.

وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و محدودیت های اجتماعی وبهداشتی،به مناسبت اربعین حسینی، ۴۰دستگاه خودرو با نصب پرچم مشکی و بنر و با پخش نوحه در رثای شهداء کربلا، به رژه پرداخته و با یادآوری اربعین حسینی، خاطرات عزاداری سال های گذشته و پیاده روی اربعین کربلا را در دلها و یادها زنده کردند.

وی افزود: در این مراسم که از سوی اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری اداره اوقاف،شورای هیئات مذهبی وکانون مداحان سبزوار از حرم امامزاده شعیب بن موسی بن جعفر(ع) آغاز شد، ۴۰هیئت منتخب با نسب بنر و سیاه پوش کردن یک دستگاه خودرو به همراه یک مداح و یک روحانی در این کاروان حضور یافته و پس از استماع بیانات آیت الله مقیسه امام جمعه سبزوار درخصوص عظمت اربعین حسینی و اجرای سرود توسط گروه سرود سیارسپاه،به رژه درسطح شهر پرداخته وپس از آن،خودروها در ۴۰محله شهر سبزوار بصورت جداگانه به اقامه مجالس عزاداری،سخنرانی و قرائت زیارت اربعین پرداختند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*