۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  • 240 بازدید
برپایی کلاس‌های اوقات فراغت توسط روحانیون مستقر مشهد مقدس
برپایی کلاس‌های اوقات فراغت توسط روحانیون مستقر مشهد مقدس

برپایی کلاس‌های اوقات فراغت توسط روحانیون مستقر مشهد مقدس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت ویژه جوانان و نوجوانان در سطح مساجد شهری و روستایی توسط روحانیون مستقر این شهرستان خبر داد. حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ٬ حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت ویژه جوانان و نوجوانان در سطح مساجد شهری و روستایی توسط روحانیون مستقر این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ٬ حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت ویژه جوانان و نوجوانان در سطح مساجد شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در سال جاری این کلاس‌ها در تمامی مساجد شهرستان به همت روحانیون مستقر دایر می‌شود و تلاش روحانیون مستقر بر این است که از این فرصت و فراغت طلایی نوجوانان و جوانان در راستای آموزش معارف دینی و قرآنی نهایت بهره برداری صورت گیرد.

حجت‌الاسلام کریم پور با بیان اینکه مساجد باید محور تمامی فعالیت‌های ملی، مذهبی و حتی تفریحی باشد، گفت: در ایام اوقات فراغت در تابستان سال جاری، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد مقدس برنامه‌های بانشاط، تربیتی و آموزشی همراه با فعالیت‌های متنوع فرهنگی با حضور ۹۹ روحانی مستقر برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت در سطح مساجد شهرستان را برنامه‌ریزی کرده است.
این مسئول فرهنگی تصریح کرد: در صورتی که برای پرکردن اوقات فراغت برنامه‌ریزی شود این ایام می‌تواند در شکوفایی استعدادها نقش مهمی داشته باشد.
وی خواستار اولویت دادن آموزش مسائل دینی و اعتقادی به جوانان در برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی شد و خاطر نشان کرد: هزینه کردن در حوزه جوانان، سرمایه‌گذارى براى آینده کشور است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*