۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 31 اکتبر 2019 - 13:15
  • 276 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد از برپایی ۴۱۰ ایستگاه صلواتی برای استقبال از زائران پیاده امام رضا (ع) ویژه دهه آخر صفر در این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی، حجت‌ الاسلام علی کریم پور،گفت: به همت شورای هیئات مذهبی و در آستانه شهادت امام رضا (ع)،۴۱۰ ایستگاه صلواتی ویژه دهه آخر صفر در شهرستان مشهد برپا شد.

وی با بیان اینکه صدور مجوز و ساماندهی ایستگاههای صلواتی بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است،افزود: در دهه پایانی ماه صفر امسال ۴۱۰ ایستگاه صلواتی در شهرستان مشهد برپا شده بود، که از این تعداد ۱۵۰ ایستگاه صلواتی در شهر مشهد و ۲۶۰ ایستگاه صلواتی در مسیرهای شش گانه منتهی به مشهد برپا شد.
حجت‌الاسلام کریم پور گفت: حضور فعال جوانان و نوجوانان در برپایی این ایستگاه های صلواتی موجب رونق بخشیدن به این امر و افزایش استقبال مردم شده است.
وی افزود: همه ساله هیئات مذهبی این شهرستان، با شروع دهه پایانی ماه صفر، اقدام به برپایی ایستگاه های صلواتی و پذیرایی از زائران امام هشتم علیه السلام می‌کنند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، با اشاره به کمک خیرین در برپائی ایستگاه های صلواتی تصریح کرد: جهت ارتقای سطح بهداشت و خدمات ایستگاه ها، بازدید و نظارت مستمر از ایستگاه ها انجام شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*