۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 17 می 2020 - 10:07
  • 286 بازدید
برگزاری برنامه‌های فرهنگی تبلیغی به صورت مجازی در گناباد
برگزاری برنامه‌های فرهنگی تبلیغی به صورت مجازی در گناباد

برگزاری برنامه‌های فرهنگی تبلیغی به صورت مجازی در گناباد

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: امسال برنامه‌های فرهنگی تبلیغی ماه مبارک رمضان توسط روحانیون مستقر به‌صورت مجازی در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، نحوه […]

مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: امسال برنامه‌های فرهنگی تبلیغی ماه مبارک رمضان توسط روحانیون مستقر به‌صورت مجازی در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام عباسعلی فاطمی کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، نحوه اجرای برنامه‎‌های ماه مبارک‌رمضان این اداره در شهرستان تغییر کرده و به شکل مجازی در حال برگزاری است، افزود: طی جلسات برگزار شده در آستانه ماه مبارک به مبلغات، روحانیون مستقر و هجرت تاکید شد، که برنامه‌های فرهنگی تبلیغی را به صورت منبر مجازی در پیام‌رسان‌ها دنبال کنند.

فاطمی گفت: تعدادی از مبلغین در زمینه بیان احکام با مردم به‌صورت چهره به چهره ارتباط داشتند و اکنون با استفاده از فضای مجازی این کار را دنبال می‌کنند.

وی افزود: برگزاری نماز جماعت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برگزاری منابر مجازی با موضوعات احکام، موضوعات قرآنی، مشاورات زناشویی، اخلاقی، نهج‌البلاغه، برگزاری محفل انس با قرآن در فضای مجازی و پاسخ‌گوی به مسائل شرعی از طریق تلفن از جمله اقداماتی است که توسط روحانیون مستقر و هجرت و مبلغات تاکنون در ماه مبارک انجام شده و ادامه دارد.

فاطمی شناسایی نیازمندان و جذب خیرین از دیگر اقدامات روحانیون در رمضان ۹۹ نام برد و اظهارداشت: در راستای هماهنگی با کمیته‌های شهرستانی، روحانیون و هیئت‌های مذهبی در شناسایی نیازمندان، جذب خیرین و توزیع بسته‌های حمایتی همکاری لازم را داشته‌اند.

وی به برنامه‌های ماه مبارک در شب‌های قدر در گناباد اشاره و گفت: این مراسم امسال با رعایت فاصله و پروتکل‎های بهداشتی در فضای باز در مدت یک ساعت در مساجد برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی گناباد، نیز در گفتگو با رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی گناباد، گفت: اعزام مبلغ یکی از مهمترین برنامه‌های مذهبی اداره تبلیغات اسلامی است که هر سال در ماه مبارک رمضان انجام می‌ شد و امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به شیوه مجازی انجام شد.

وی افزود: امسال طلاب و روحانیون و مبلغاتی که آمادگی خود را برای تبلیغ در ماه مبارک رمضان اعلام کرده اند، کانالی را در شبکه‌های اجتماعی ایرانی راه اندازی کردند و با بارگذاری محتوای فرهنگی و مذهبی اقدام به تبلیغ کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*