۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۱
  • 191 بازدید
برگزاری بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی وقرآنی توسط تشکلهای قرآنی قوچان در دهه کرامت
برگزاری بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی وقرآنی توسط تشکلهای قرآنی قوچان در دهه کرامت

برگزاری بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی وقرآنی توسط تشکلهای قرآنی قوچان در دهه کرامت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان از برگزاری بیش از ۷۰ویژه برنامه فرهنگی وقرآنی در موسسات فرهنگی قرآن وعترت و خانه های قرآن وعترت شهری و روستایی همزمان با دهه کرامت خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی: حجت‌الاسلام هادی ایمانی نیا با اعلام این خبرگفت:با اشاره به شعار دهه کرامت امسال […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان از برگزاری بیش از ۷۰ویژه برنامه فرهنگی وقرآنی در موسسات فرهنگی قرآن وعترت و خانه های قرآن وعترت شهری و روستایی همزمان با دهه کرامت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی: حجت‌الاسلام هادی ایمانی نیا با اعلام این خبرگفت:با اشاره به شعار دهه کرامت امسال با عنوان «مهربانی به رسم اهل بیت (علیهم السلام)»، گفت: گسترش گفتمان خدمت کریمانه در عرصه‏‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی توسط تشکلهای فرهنگی قرآن وعترت شهرستان با هدف تقویت روحیه امید و خودباوری، جهت‏‌دهی شادی و نشاط عمومی با تأکید بر نشاط و شادی مؤمنانه و مطابق با سنت اهل بیت عصمت و طهارت از مهمترین اهداف برگزاری این جشنهاست.

وی در ادامه افزود: ورود ویژه تشکلهای قرآنی به این عرصه اهداف دیگری نیز دارد که میتوان به: تعمیق باورهای آحاد جامعه نسبت به معارف اهل بیت‏ (علیه السلام) در تمامی برنامه‏‌ها و فعالیت‏‌های دهه‏ کرامت، توجه به ارزش‌‏های ناب اسلامی و مراقبت در جهت عدم شکل‏‌گیری انحرافات و خرافات، توجه به ترویج اهداف و ارزش‏‌های اسلام ناب محمدی، فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و نیز نام‏گذاری سال‏های اخیر به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب ‏اسلامی و توجه مضاعف به عملیاتی‏ شدن شعار سال و همچنین تبیین و تعمیق فرهنگ زیارت اشاره کرد.

ایمانی نیا در پایان اظهار داشت: از میان ۷۰برنامه پیشنهادی تشکلهای قرآنی در دهه کرامت، فعالیتهای ویژه ای نیز در عرصه حجاب و عفاف (بعلت همزمانی دهه کرامت با هفته حجاب و عفاف) نظیر برگزاری گفتمانهای حجاب و عفاف،ترویج سبک زندگی کریمانه حضرت معصومه(س)، برگزاری تئاتر با موضوع حجاب و.. . انجام خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*