۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 09 نوامبر 2019 - 12:52
  • 316 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری جلسه ماهانه روحانیون مستقر در مسجد امام حسین علیه السلام این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی،حجت‌الاسلام علی کریم پور با اعلام این خبر افزود: نشست ماهانه ی روحانیون مستقر شهرستان مشهد، به منظور بحث و تبادل نظر درخصوص مسائل مختلف تبلیغی شهرستان، بیان مسائل دینی و شرعی، پاسخگویی به شبهات و بررسی اوضاع سیاسی و دینی جامعه، با سخنرانی حجت‌الاسلام رشیدآبادی معاون دادگاه ویژه روحانیون شرق کشور، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و با حضور جمعی از روحانیون مستقر، در مسجد امام حسین علیه السلام محله سیدی در حاشیه شهر مقدس مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام کریم پور در این جلسه با اشاره به آسیب های اجتماعی و عوامل تهدید کننده فرهنگ دینی منطقه از سوی شبکه های بیگانه بیان داشت: محراب، منبر و مسجد از سنگرهای پر برکتی است که از قدیم الایام پایگاه نشر و اندیشه های دینی بوده و هست که مبلغین باید به شایستگی از آن برای ارشاد و هدایت مردم به ارزش های الهی استفاده کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد افزود: روحانیون مستقر در حوزه فعالیت های تبلیغی خود باید با برنامه ریزی کامل، مدون و متنوع نسبت به جذب نوجوانان و جوانان در برنامه های فرهنگی و تبلیغی تلاش کنند تا آنان در مقابل توطئه های دشمنان در امان باشند.

وی به برگزاری برنامه های مختلف اعتقادی و احکام، بیان مسائل فرهنگی و سیاسی روز، اقامه منظم نماز جماعت، برگزاری نشست های هفتگی با جوانان و نوجوانان، بهره گیری ازهیئت های اندیشه ورز و… در مساجد تاکید کرد و از روحانیون مستقر خواست این برنامه ها به طور منظم در مساجد برگزار شود.

در این جلسه روحانیون مستقر پیرامون مسائل فرهنگی و دینی محل تبلیغ و نیز راهکارهای برطرف کردن موانع فرهنگی، تبلیغی و همچنین احکام و سوالات بوجود آمده و شبهات موجود در جامعه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*