۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 07 مارس 2020 - 17:24
  • 75 بازدید
برگزاری جلسه هم اندیشی طرح امام محله در شهرستان کاشمر
برگزاری جلسه هم اندیشی طرح امام محله در شهرستان کاشمر

برگزاری جلسه هم اندیشی طرح امام محله در شهرستان کاشمر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر ازبرگزاری جلسه هم اندیشی طرح امام محله درشهرستان کاشمر خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حجت‌الاسلام صداقتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل در خصوص اجرای طرح امام محله در شهرستان کاشمر خبر داد.حجت‌الاسلام صداقتی در جلسه ای که […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر ازبرگزاری جلسه هم اندیشی طرح امام محله درشهرستان کاشمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،حجت‌الاسلام صداقتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل در خصوص اجرای طرح امام محله در شهرستان کاشمر خبر داد.
حجت‌الاسلام صداقتی در جلسه ای که در محل اداره تبلیغات اسلامی کاشمر و با حضور اعضای طرح امام محله شهرستان، حجت‌الاسلام شاکری، حجت‌الاسلام حاجی زاده و حجت‌الاسلام فرازی برگزار شد،گفت: هدف از اجرای طرح امام محله و تحول اجتماعی مسجد این است که مساجد به سمت خدمات اجتماعی هدایت می شوند.

ایشان در ادامه افزود: در طرح امام محله تلاش می‌شود تا با ارتقای توانمندی های امام جماعت، فعالیت های اجتماعی، تربیتی، آموزشی، فرهنگی و خیریه را در مساجد گسترش دهیم.

حجت‌الاسلام صداقتی با اشاره به اینکه طرح امام محله و تحول اجتماعی مساجددر مساجدی که تعامل بالایی بین امام جماعت مسجد با ارکان مسجد وجود دارد و فعالیت های مسجد چشمگیر است، اجرا می‌شود افزود: این طرح در ۳ مسجداز مساجدشهرستان، مسجدمحمدرسول الله (ص)، مسجدامام علی(ع) و مسجد حضرت ولی عصر(عج الله) هم اکنون درحال اجراست.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*