۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • 165 بازدید
برگزاری دوره آموزشی آیین همسرداری و مهرورزی به همت اداره تبلیغات اسلامی گناباد
برگزاری دوره آموزشی آیین همسرداری و مهرورزی به همت اداره تبلیغات اسلامی گناباد

برگزاری دوره آموزشی آیین همسرداری و مهرورزی به همت اداره تبلیغات اسلامی گناباد

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد از برگزاری دوره آموزشی آیین همسرداری و مهرورزی در مسجد امام سجاد(ع) این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدحسین سالاری با اعلام این خبر، گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و به همت اداره تبلیغات اسلامی و همکاری کانون فرهنگی تبلیغی مسجد امام سجاد(ع) گناباد ۳۰ جلسه کارگاه آموزشی آیین همسرداری و مهرورزی ویژه اهالی شهرک سعدی برگزار شد.

وی افزود: نیاز امروز خانواده‌ها به آموزش و ارتقای سطح آگاهی در زمینه‌های مختلف از قبیل آموزه‌های اسلامی و اخلاقی در خصوص همسرداری و فرزند پروری بیش از پیش احساس می‌شود که در این دوره آموزشی به آن پرداخته شد.

حجت‌الاسلام سالاری طی سخنانی در این دوره با تاکید بر لزوم رازداری زن و شوهر به‌عنوان یک اصل در زندگی مشترک، گفت: ازدواج و تشکیل خانواده رحمت الهی است که همسران جوان می توانند با ایجاد آرامش، شخصیت بخشی به همسران، احساس امنیت و رازداری از این نعمت خداوند بیشترین بهره را ببرند.

مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به نقش حساس روابط زن و شوهر در زندگی روزمره، به بیان ویژگی های یک خانوده موفق پرداخت و گفت: توقعات و انتظارات نامعقول، خودخواهی، غرور و خودبرتر بینی، افکار غیر واقعی از موانع یک زندگی مشترک ایده آل هستند که همه این عوامل ناشی از عدم خودشناسی افراد است.

وی از همدلی به‌عنوان یکی از عوامل مثبت در ایجاد آرامش و ثبات در زندگی یاد کرد و افزود: همسران می توانند با همدلی و محبت به خوبی از سد مشکلات زندگی مشترک بگذرند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*