۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 23 ژانویه 2021 - 14:14
  • 116 بازدید
برگزاری روضه های محله در روستاهای محروم شهرستان کلات
برگزاری روضه های محله در روستاهای محروم شهرستان کلات

برگزاری روضه های محله در روستاهای محروم شهرستان کلات

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات از برگزاری روضه های محله در روستاهای محروم و بدون روحانی این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد اسحاق پاروکار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات گفت: همزمان با ایام فاطمیه و همراه توزیع بسته های معیشتی در روستاهای محروم و بدون […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات از برگزاری روضه های محله در روستاهای محروم و بدون روحانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمد اسحاق پاروکار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات گفت: همزمان با ایام فاطمیه و همراه توزیع بسته های معیشتی در روستاهای محروم و بدون روحانی شهرستان، روضه های سیار محله نیز برگزار شد.
وی افزود: با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا و همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، طرح روضه‌ی سیار در نقاط محروم روستایی کلات برگزار شد که در جریان این طرح، با همکاری طلاب و روحانیون جهادی بیش از ۷۰ بسته معیشتی نیز بین خانواده های کم برخوردار این روستاها توزیع شد.
حجت‌الاسلام پاروکار ادامه داد: در طرح اطعام نیز در ایام فاطمیه با توزیع ۷۰۰ کیلوگرم برنج بین هیئات مذهبی و مساجد از طریق شورای هیئات مذهبی و اداره تبلیغات اسلامی بیش از ۱۰ هزار پرس غذای گرم با بسته بندی های بهداشتی در شهر و روستاهای کلات بین عزاداران توزیع شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلات با تاکید بر ادامه توزیع بسته های معیشتی در ایام پیش رو و دهه مبارک فجر گفت: همکاری خیرین در کنار همراهی مسئولین برای ادامه کمک به نیازمندان واقعی منطقه در شرایط اقصادی موجود بسیار ضروری است و ان شاء الله به همت خیرین و نهادهای انقلابی این حرکت ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است شهرستان کلات در نقطه صفر مرزی و جزء شهرستانهای محروم استان خراسان رضوی بوده و بیش از ۵۰ درصد مناطق روستایی این شهرستان نیز از مناطق کم برخوردار هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*