۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار کوتاه
  • 15 فوریه 2021 - 10:20
  • 152 بازدید
برگزاری مراسم سالروز شهادت امام هادی علیه السلام در نیشابور
برگزاری مراسم سالروز شهادت امام هادی علیه السلام در نیشابور

برگزاری مراسم سالروز شهادت امام هادی علیه السلام در نیشابور

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از برگزاری مراسم سالروز شهادت امام هادی علیه السلام دراین شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت:در شب سالروز شهادت امام هادی علیه […]

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور از برگزاری مراسم سالروز شهادت امام هادی علیه السلام دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسن درودی کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت:در شب سالروز شهادت امام هادی علیه السلام مراسم عزاداری شهادت آن امام همام در محل مسجد الهادی علیه السلام نیشابور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم که با استقبال پرشور محبان اهل بیت علیه السلام همراه بود در ابتدا حجت‌الاسلام شرعی از مبلغین شاخص شهرستان،پیرامون شخصیت و سیره آن حضرت به نطق سخن پرداخت.

وی اظهار داشت: از امام دهم علیه السلام به اندازه ای معجزه و علم به جامعه ارائه شد که همه مجبور به تواضع و تسلیم مقابل ایشان بودند، از یادگار ایشان زیارت جامعه کبیره است که بعنوان شناسنامه شیعه مشهور است.

ویبا اشاره به اینکه اگر بخواهیم شاهد یک تربیت صحیح و ایده آل در جامعه اسلامی باشیم گفت:می بایست از شیوه ها و روش های تربیتی مناسب که مطابق با موازین و راهکارهای عقلی و شرعی است بهره جوییم و بهترین و کلیدی ترین شیوه های تربیتی را می توان در اقوال و افعال شایسته پیشوایان معصوم علیه السلام جستجو کنیم.

درودی گفت: در ادامه این مراسم معنوی مهدی ایروانی از مداحان شاخص شهرستان به مداحی و مرثیه سرایی پرداخت.

گفتنی است:به همین مناسبت مراسم عزاداری در شهرهای اقماری،مراکز بخشها و روستاهای پر جمعیت این شهرستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با موضوع روحانیون طرح هجرت و مستقر این اداره برگزار شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*