۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 21 سپتامبر 2020 - 11:09
  • 111 بازدید

رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی گفت: مراسم عزاداری ماه صفر با حفظ همان پروتکل های بهداشتی اعلام شده در محرم برگزار می‌شود و ابلاغیه جدیدی به آن اضافه نشده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ، سید مهدی طباطبایی گفت : مراسم عزاداری ماه صفر، طبق پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده در دهه اول محرم اجرا خواهد شد، پروتکل‌هایی نظیر حفظ فاصله اجتماعی، پذیرایی با موازین بهداشتی و استفاده از ماسک و ضدعفونی محل مراسم عزاداری.
رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی با بیان اینکه در واقع ابلاغیه جدیدی غیر از پروتکل‌های بهداشتی در دهه محرم اعلام نشده است، گفت: خوشبختانه هیئت‌های مذهبی پروتکل‌های بهداشتی را دهه اول محرم به خوبی اجرا کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: منعی برای پذیرایی از افراد با غذای گرم وجود ندارد اما باید ابلاغ‌های بهداشتی انجام شود و از تجمع مردم نیز جلوگیری شود. در حقیقت سفره پهن کردن در مراسم عزاداری ممنوع است و توزیع چای نیز باید در لیوان یک بار مصرف و به صورتی باشد که شیرینی در چای مخلوط شده باشد و از توزیع قند و نبات جلوگیری شود.
طباطبایی همچنین افزود: جزئیات برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در حال جمع بندی و مذاکره است و نتایج آن هفته آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*