۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 10 نوامبر 2019 - 8:20
  • 455 بازدید

گردهمایی ائمه جماعات مدارس سطح شهرستان گناباد در خانه معلم این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حسین احمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد با ارائه گزارشی از اقامه نماز در مدارس سطح شهرستان گفت: برنامه‌های مدون و برنامه ریزی شده جهت برگزاری و اقامه بهتر و باشکوه نماز در سطح مدارس طراحی و اجرا می‌گردد.

وی خاطر نشان کرد: زیرساخت‌های لازم جهت برگزاری این فریضه الهی در مدارس مهیا شده و تعدادی از مدارس در حال تجهیز و نوسازی نماز خانه خود می باشند.

مدیر آموزش و پرورش یادآور شد: با توجه به افزایش آسیب‌های اجتماعی و آشنایی هرچه بیشتر با احکام دینی از مدیران خواست تا ۲ ساعت در هفته به گفتمان های دینی در برنامه درسی مدارس گنجانده و اجرا شود.

حجت‌الاسلام صادقی امام جمعه گناباد ضمن تقدیر از آموزش و پرورش جهت اهتمام در اقامه نماز مدارس گفت: این فریضه دینی در مدارس باعث آشنایی با فرهنگ دینی و اسلام ناب محمدی شده و از آموزش و پرورش می خواهم در این رابطه اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی گفت:خوش برخورد و با اخلاق بودن با دانش‌آموزان و هم چنین نظم در کار باعث جذب بیشتر آنها به نماز جماعت شده و تاثیرگذاری بیشتری خواهد بود.حجت السلام فاطمی کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد نیز در این مراسم ضمن تاکید برمطالبات مقام معظم رهبری در باره نماز مدارس، ۶ درخواست و پیشنهاد را خطاب به مسئولین فرهنگی شهرستان ارائه کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*