۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۴۱
  • 151 بازدید
برگزاری ۱۰۴ حلقه و پایگاه تفسیر قرآن توسط روحانیون مستقر مشهد مقدس
برگزاری ۱۰۴ حلقه و پایگاه تفسیر قرآن توسط روحانیون مستقر مشهد مقدس

برگزاری ۱۰۴ حلقه و پایگاه تفسیر قرآن توسط روحانیون مستقر مشهد مقدس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، از برگزاری ۱۰۴ حلقه و پایگاه تفسیر قرآن توسط روحانیون مستقر در ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور ابراز کرد: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، تفسیر سوره احزاب در مساجد شهری و روستایی و همچنین ادارات سراسر شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد بیان کرد: در ماه رمضان امسال براساس برنامه ریزی های انجام شده در ۱۰۴ پایگاه در مساجد شهری و روستایی سطح شهرستان، تفسیر سوره «احزاب» توسط روحانیون مستقر برای روزه داران بیان می‌شود.

وی بیان داشت: ماه رمضان به‌ عنوان بهار قرآن و ماه نزول آیات وحی فرصت مناسبی است تا علاوه بر بهره گیری از فیوضات تلاوت قرآن از معنا و مفهوم آیات نیز بهرمند شویم و آن را در زندگی خود به کار بریم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: در جلسات تفسیر قرآن از ظرفیت همه امامان جمعه و جماعات، مبلغان، مفسران و روحانیون مستقر و طرح هجرت استفاده می‌شود.
این مسئول فرهنگی افزود: علاوه بر برگزاری تفسیر در این پایگاه ها، سه جلسه به صورت محوری در سطح شهرستان مشهد خواهیم داشت که توسط ائمه جمعه مشهد و بخش های احمد آباد و رضویه تفسیر قرآن صورت خواهد گرفت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*