۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 07 ژانویه 2020 - 13:47
  • 180 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد ابراز کرد: ۴۰ برنامه محوری ویژه شهادت سردار سپهبد سلیمانی در مساجد و هیئات مذهبی این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور در جلسه هفته ای کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد،گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با روحانیون مستقر و شورای هیئات مذهبی این شهرستان ۴۰ برنامه محوری ویژه شهادت سردار سپهبد سلیمانی و همرزمان شهدیش در مساجد و هیئات مذهبی این شهرستان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد بیان کرد: شهید سلیمانی سرباز ولایت و گوش به فرمان امام خامنه‌ای بود و این ویژگی ممتاز او را به الگویی برای نسل امروز و آینده تبدیل کرد.
وی اظهار کرد: نقش تاثیرگذار سردار سلیمانی در کشورهایی همچون سوریه و عراق بسیار ممتاز است و فعالیت ها مختلف ایشان، امروز باید به خوبی در جامعه تبیین شود.

وی افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مصداق بارزی از مجاهد فی سبیل الله و مومن واقعی در عصر حاضر است. آمریکای جنایتکار بداند به دلیل این جنایت خود پاسخ‌های سهمگین و به هنگامی را از جهان اسلام و مقاومت اسلامی دریافت خواهد کرد.
حجت‌الاسلام علی کریم پور گفت: همان‌طور که قرآن کریم می‌گوید شهدا از فضیلتی که خدا نصیبشان کرده شادمان هستند و در این‌ بین حاج قاسم سلیمانی که عمر خود را در راه خداشناسی و مجاهدت و جهاد گذاشت برای مردم اسطوره‌ای فراموش‌نشدنی است؛ اما باید گفت تداوم راه شهدا بهترین کارها است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد شخصیت سردار قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم شخصیت فوق العاده ای داشت که در بیان نمی گنجد و پیشنهاد می‌شود که ۴۰ برنامه محوری را برای زنده نگهداشتن راه و اندیشه ایشان در شهرستان انجام دهیم.
وی در پایان اظهار داشت: با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری بر انتقام سخت توسط دلدادگان آن شهید که خواسته مردم شریف ایران وامت اسلام است به دست دلدادگان محور مقاومت در سراسر جهان باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*