۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
  • 176 بازدید
برگزاری ۶۰ محفل جزء خوانی در شهرستان قوچان
برگزاری ۶۰ محفل جزء خوانی در شهرستان قوچان

برگزاری ۶۰ محفل جزء خوانی در شهرستان قوچان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان از برگزاری بیش از ۶۰محفل نورانی جزء خوانی قرآن کریم در مساجد، تکایا و تشکل های قرآنی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی ایمانی نیا با اشاره به‌ ضرورت برگزاری محافل انس با قرآن کریم افزود: برگزاری محافل انس با قرآن سبب آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان با کلام الهی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه می‌شود و برنامه ریزی هایی در سطح شهرستان پیرامون جمع خوانی قرآن انجام شده تا مردم از محضر قرآن در ماه بهار قرآن بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به فضیلت قرائت قرآن در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: گوش دادن به قرائت قرآن، در دل انسان، نشاط و معنویت خاصی را ایجاد می‌کند و هنگامی که بر معانی آن نیز آگاهی حاصل شود، تأثیری فوق العاده در درون انسان می‌آفریند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان در ادامه با اشاره به فضیلت‌های ماه مبارک رمضان از این ماه به‌عنوان ماه نزول قرآن یاد کرد و افزود: رمضان ماه ازدیاد تقوا و ماه تقویت اراده انسان است و برگزاری چنین برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در این ماه برفضیلت‌های آن می‌افزاید.
وی در پایان یادآور شد: به منظور ترویج فرهنگ قرآنی و آشنایی و انس نوجوانان با قرآن در ایام ماه مبارک رمضان با حضور قاریان برجسته هر روز بعد از نماز عصر، جزء‌خوانی قرآن با حضور مردم در مساجد و حسینیه های شهر و روستایی و همچنین تشکلهای قرآنی برگزار می‌شود و در پایان ماه مبارک از اساتید قرآن و شرکت کنندگان در این مراسم تقدیر خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*