۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 05 فوریه 2020 - 11:39
  • 76 بازدید
بر گزاری آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمین حسینی گناباد
بر گزاری آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمین حسینی گناباد

بر گزاری آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمین حسینی گناباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمین حسینی این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با اعلام این خبر، گفت: طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام علی بخشی معاونت فرهنگی آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد از برگزاری آیین تجلیل از پیرغلامان و خادمین حسینی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، با اعلام این خبر، گفت: طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام علی بخشی معاونت فرهنگی آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از ۳۰ پیرغلامان و خادمین‌حسینی در محل هیئت قائمیه تجلیل به عمل آمد.

حجت‌الاسلام علی بخشی طی سخنانی در این همایش، گفت: دشمنان اسلام همواره درصدد غلبه بر ارزش‌های اسلامی ملت ایران بوده‌اند تا این ارزش‌ها را تصرف کنند و در این راستا توطئه‌های فراوانی علیه کشور اجرا کرده‌اند که جنگ سخت ۸ ساله نمونه بارز این دشمنی بود.

وی گفت: دشمنان ایران اسلامی پس از ناکامی در دفاع مقدس به جنگ‌نرم روی آورده‌اند و رهبر معظم انقلاب بارها به این دسیسه دشمنان هشدار داده‌اند.

معاونت فرهنگی آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، با بیان اینکه امروز شاهد کشته‌ها و قربانیان جنگ‌نرم دشمنان در کشور هستیم، افزود: تمامی کسانی که به فساد، شبهات فرهنگی و مذهبی، مواد مخدر، بدحجابی و بی‌حجابی گرفتار شده‌اند برخی از قربانیان جنگ‌نرم دشمنان می‌باشند لذا جنگ‌نرم حرف نیست بلکه واقعیتی است که در جامعه مشاهده می‌شود.

بخشی، گفت: دشمنان هدفشان از جنگ‌نرم متزلزل کردن باورها، اعتقادات و ارزش‌های دینی مردم به‌ویژه جوانان است و در این راستا مهمترین ابزار آنها رسانه و به‌ویژه ماهواره است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در ماهواره سرعت دریافت اطلاعات جدید جهان بسیار سریع است یک فرصت است اما در ایران با توجه به اینکه اکثر کاربران ماهواره از آن استفاده علمی نمی‌کنند لذا تهدید این وسیله ارتباطی بیش از مزایای آن است.

این مسئول به ضرورت موضع‌گیری روحانیون و هیئت‌های مذهبی در برابر جنگ نرم دشمنان اشاره و تصریح کرد: باید تمامی افرادی که دغدغه ارزش‌های اسلامی دارند به‌ویژه روحانیون، مداحان و مسئولان هیئت‌های مذهبی درخصوص جنگ‌نرم موضع‌گیری کنند.

بخشی افزود: علاوه برآن همه ملت باید پاسخگوی عقب‌نشینی در جنگ‌نرم و پیشروی دشمنان در نابودی ارزش‌های اسلامی باشند و با این عقب‌نشینی هیچ جوابی در برابر شهدای دوران دفاع مقدس نداریم لذا موضع‌گیری درخصوص جنگ‌نرم یک نوع جهاد است که بر همه واجب است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*