۞ امام رضا عليه السلام :
هيچ يك از دوستانم مرا با شناخت حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود .

موقعیت شما : صفحه اصلی » جبهه جهادی
  • 02 ژانویه 2021 - 7:59
  • 278 بازدید
بهسازی ۱۵ واحد مسکونی خانواده های نیازمند در بردسکن انجام شد
بهسازی ۱۵ واحد مسکونی خانواده های نیازمند در بردسکن انجام شد

بهسازی ۱۵ واحد مسکونی خانواده های نیازمند در بردسکن انجام شد

با کمک خیرین وگروه جهادی بقیه الله شهرستان بردسکن تعداد ۱۵واحد مسکونی ساخته و بهسازی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی شکاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن گفت: به کمک خیرین و با همت قرارگاه جهادی بقیه الله وابسته به هیئت علمدار کربلای شهرستان بردسکن ۱۵ واحد مسکونی […]

با کمک خیرین وگروه جهادی بقیه الله شهرستان بردسکن تعداد ۱۵واحد مسکونی ساخته و بهسازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی شکاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن گفت: به کمک خیرین و با همت قرارگاه جهادی بقیه الله وابسته به هیئت علمدار کربلای شهرستان بردسکن ۱۵ واحد مسکونی در نقاط روستایی، منطقه عشایری و شهر بردسکن بازسازی و بهسازی شد.

شکاری افزود: با توجه به محرومیت منطقه برآن شدیم با کمک خیران و گروه جهادی بقیه الله شهرستان نسبت به توزیع بسته های معیشتی و ساخت و بهسازی منازل مسکونی خانواده هایی که دچار آسیب های اقتصادی شده اند اقدام کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن عنوان کرد: خوشبختانه با همت بسیار خوب خیران ازابتدای امسال تاکنون ۱۰ واحد مسکونی به طورکامل ساخته شد و ۵ واحد که نیاز به تعمیر داشت بهسازی گردید.

وی بیان کرد: منازل احداث شده بر اساس نقشه نظام مهندسی و مورد تایید بنیاد مسکن بوده و هزینه انجام شده برای ساخت و تکمیل این واحد ها حدود ۵۰۰میلیون تومان بوده است.

شکاری با اشاره به اقدامات دیگر این گروه جهادی گفت: حضور اقشار مختلف به صورت داوطلبانه درروزهای پایانی هفته در مناطق هدف و ارائه خدمت رسانی و همچنین توزیع سبد های غذایی و اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی از برنامه های شاخص این گروه است.

در پایان رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن گفت: برنامه ریزی شده است به مناسبت ایام فاطمیه و اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۵هزار غذای گرم بسته بندی شده بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*