۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه » خبر یک
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۹
  • 193 بازدید

مبارزه و مقاومت تنها راه برون رفت و نجات قدس شریف از چنگال رژیم منحوس صهیونیستی و حکّام خود فروخته منطقه می باشد.

در آستانه روز جهانی قدس، اداره کل تبلیغات اسلامی و تشکل های دینی و مردمی خراسان رضوی با صدور بیانیه ای ضمن اعلام حضور از همه مردم غیور و ولایتمدار جهت حضور در راهپیمایی با صلابت روز قدس دعوت کرد.
در متن این بیانیه آمده است:
باسمه تعالی

روز قدس و مسئله‌ی فلسطین از اصلی‌ترین راهبردهای انقلاب اسلامی ایران است و جایگاه قبله اول مسلمانان و هوشیاری در برابر توطئه های مستکبران و سیاست های شیطانی دشمنان برای به فراموشی سپردن فلسطین اشغالی، هیچ گاه بر ملت های آزاد اندیش و مبارز، پوشیده نخواهد ماند.

در شرایطی که دشمنان اسلام و بشریت با طراحی توطئه ای ننگین موسوم به “معامله قرن” با همراهی حکّام مرتجع و دست نشاندگان نظام استکبار به دنبال تحکیم طرح یهودی‌سازی سرزمین‌های فلسطین هستند، مبارزه و مقاومت تنها راه برون رفت و نجات قدس شریف از چنگال رژیم منحوس صهیونیستی و حکّام خود فروخته منطقه می باشد.

در چنین شرایطی بیداری مسلمانان همراه با خروش علیه بیدادگری و بازیابی هویّت اسلامی با عزم و اراده ای متکی بر ایمان و بصیرت، می تواند زخم های کهنه ستمدیدگان جهان به ویژه مظلومان فلسطینی را تسلّی بخشد و نوید فتح و عزّت و کرامت را در سرنوشت آنان  فراهم سازد.

در حالی که دشمنان با تمام توان خود و با بهره گیری از ابزارهای تبلیغاتی، روانی و اقتصادی برای سرکوب کردن و به انحراف کشیدن خط فکری ناب مسلمانان به میدان آمده اند، هوشیاری و بصیرت مسلمانان ایران اسلامی و همه مردمان غیور و آزاد اندیش، از اهمیت دو چندانی برخوردار است.

ما معتقد هستیم ایستادگی و مقاومت در برابر سلطه طلبی ها و سیاست های مداخله‌گرانه ی دشمنان و اتحاد و برادری امت های اسلامی و مبارزه با گرگ های درنده صهیونسیتی و امریکایی؛ مصداق این فرمایش امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام  است که فرمودند «کُونا لِلظّالِمِ خَصماً و لِلمَظلُومِ عَوناً».

در گام دوم انقلاب اسلامی بار دیگر طلّاب، مبلّغان و ائمه جماعات و فضلای خراسان رضوی، شورای هیأت های مذهبی استان، کانون مداحان و شاعران آیینی، اتحادیه مؤسسات و مراکز مردمی قرآن کریم، جمعیت بانوان فرهیخته، انجمن های اسلامی کارگری و مجمع عالی کانون های فرهنگی و تبلیغی استان، ضمن پایبندی به آرمان های امام راحل و پیروی از منویّات و رهنمودهای رهبر حکیم انقلاب اسلامی، ضمن حضور با صلابت و دشمن شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، از عموم هموطنان عزیز دعوت می کنند با حضور خویش شکوه و عزّت امت اسلامی را به نمایش بگذارند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*