۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 31 اکتبر 2020 - 8:42
  • 249 بازدید

بسم الله الرحمن الرحیم
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)
اهانت تاسف بار و شرم آور که در باب توهین به ساحت قدسی پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله وسلم صورت گرفته و نیز حمایت گستاخانه رئیس جمهور فرانسه که از مدعیان دروغین آزادی بیان است؛ بی تردید نشان از پستی اهانت کننده و درماندگی و بی منطقی آن ها دارد.
اینگونه اقدامات اسلام ستیزانه نیز، اعمال تازه ای نیست و با نگاهی به تاریخچه و سابقه اینگونه رفتار می‌بینیم که رفتارهای هتاکانه، در دنیایی که به آزادی بیان مشهور شده است، سابقه ای طولانی دارد، با اذعان بر اینکه به حول و قوه الهی، اقدامات زبونانه ای مانند اهانت به ساحت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم، وحدت هر چه بیشتر مسلمانان در برابر مستکبرین عالم را در پی خواهد داشت.
سران کفر در غرب بدانند، جهان اسلام این اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را که انگیزه دلیل آن چیزی به جز وحشت آن ها از رشد بی سابقه اسلام نیست به شدت محکوم می کند.
و اعلام می داریم که؛ ما با الگو گرفتن از سیره اهل بیت علیهم السلام در برابر دست اندرکاران هتک حرمت به ساحت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله وسلم و حامیان کوردل آن ها می ایستیم و با قلب، زبان و اقدامی حسینی به مقاومت و مبارزه با راه و منش این شیاطین استکباری ادامه خواهیم داد.
وسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُون

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*