۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 07 مارس 2020 - 17:26
  • 65 بازدید
تاکنون ۲۷ خانه عالم در مناطق روستایی گناباد احداث شده است
تاکنون ۲۷ خانه عالم در مناطق روستایی گناباد احداث شده است

تاکنون ۲۷ خانه عالم در مناطق روستایی گناباد احداث شده است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: با حمایت مالی سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری خیرین تاکنون ۲۷ خانه عالم در مناطق روستایی گناباد احداث شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد در دیدار با محمد صفایی نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: با حمایت مالی سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری خیرین تاکنون ۲۷ خانه عالم در مناطق روستایی گناباد احداث شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد در دیدار با محمد صفایی نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: احداث خانه عالم یکی از ماموریت های سازمان تبلیغات اسلامی است و در این راستا با حمایت مالی سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری خیرین تاکنون ۲۷ خانه عالم در مناطق روستایی احداث و به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: وجود تنها مدرسه پسرانه صدرای خراسان رضوی در گناباد یکی از ظرفیت‌های شهرستان است و این مدرسه در رشته معارف و علوم اسلامی فعالیت دارد که اگر دارای خوابگاه باشد، استقبال کنندگان از روستاها و حتی شهرهای خراسان رضوی افزایش خواهد یافت.

رحمانی ادامه داد: یکی از مشکلات بنیادین این مدرسه، نداشتن ساختمان مستقل است، که با پیگیری اداره تبلیغات اسلامی زمینی به مساحت ۲۵۱۳ متر به این امر اختصاص یافته و تاکنون مراحل دیوارکشی دور محوطه و اسکلت ساختمان آموزشی انجام شده است که ادامه روند تکمیل ساختمان نیازمند تخصیص اعتبار است.

وی گفت: یکی از مهمترین مشکلات گناباد در حوزه تبلیغ دین، کمبود مبلّغ است و با توجه به ضوابط سازمان تبلیغات اسلامی، تنها در روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار امکان استقرار روحانی وجود دارد و با توجه به تقاضاهای اهالی روستاهای کمتر از ۲۰۰ خانوار شهرستان جهت استقرار روحانی و برای رفع این نیاز، احتیاج به حمایت های نمایندگان مجلس در افزایش اعتبارات سازمان است.

گفتنی است، صفایی نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این دیدار ضمن قدردانی، آمادگی خود را برای پیگیری مشکلات شهرستان به‌ویژه مسائل فرهنگی مذهبی و توسعه مدارس صدرا اعلام کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*