۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 31 جولای 2019 - 19:49
  • 251 بازدید

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: از شعارهای خوبی که باید به سمتش حرکت کنیم، «همه با هم برای نشر خوبی ها» است و همه مردم و تمام انسان های دغدغه مند باید مبلّغ خوبی ها باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران کل استانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور در مشهدمقدس با بیان اینکه ما در سازمان تبلیغات اسلامی وظیفه مان تبلیغ اسلام ناب محمدی است اظهار کرد: سعی می کنیم این تبلیغ همراه با اندیشه، سخن نو و جذاب و عمیق، هم توسط روحانیان هم توسط همه مردم عرضه شود تا به جان و دل جوانان بنشیند .


وی افزود: رسالت دیگری نیز بر عهده ما است که از جنس رصد هوشمندانه تهاجمات فکری، فرهنگی و رسانه ای دشمنان است که فرهنگ، هویت و سبک زندگی جوانان جامعه را مورد هجوم قرار داده است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ما دریافت مان این است که سازمان تبلیغات اسلامی باید یک حلقه واسط باشد برای همه کسانی که دلشان برای حق و حقیقت و اسلام ناب می تپد، گفت: نه تنها روحانیان، اهالی فرهنگ و اندیشه بلکه بنا به فرمایش امام(ره) و رهبر معظم انقلاب عموم مردم باید در تبلیغ اسلام کوشا باشند.


وی اظهار کرد: یکی از شعارهای خوبی که باید به سمتش حرکت کنیم، «همه با هم برای نشر خوبی ها» است و لذا تبیین خوبی ها و از دیگر سو ترسیم زشتی ها وظیفه همه ما است و روحانیت و مساجد باید به طریق اولی وظیفه ترویج و ترسیم این مباحث را انجام دهند و همه مردم و تمام انسان های دغدغه مند باید مبلّغ خوبی ها باشند.
حجت الاسلام والمسلمین قمی با تاکید بر اینکه نهضت ادامه دارد چون نهضت تبیین گری ادامه دار افزود: ما خادم خادمان اهل بیت علیهم السلام و فرهنگ و معارف اسلام ناب هستیم و تلاش می کنیم با دقیق کردن برنامه ها، موانعی که در این مسیر وجود دارد را کنار بزنیم تا بتوانیم حلقه واسط خوبی باشیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*