۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 24 سپتامبر 2019 - 12:14
  • 259 بازدید
ترویج فرهنگ دفاع مقدس عامل پیروزی در جنگ اقتصادی است
ترویج فرهنگ دفاع مقدس عامل پیروزی در جنگ اقتصادی است

ترویج فرهنگ دفاع مقدس عامل پیروزی در جنگ اقتصادی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن هستیم و ترویج فرهنگ دفاع مقدس ما را در این جنگ پیروز خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: دفاع […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن هستیم و ترویج فرهنگ دفاع مقدس ما را در این جنگ پیروز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدرضا رحمانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: دفاع مقدس یادآور رشادتها و جان‌فشانی‌های رزمندگان و دلیرمردان غیوری است که توانستند در طول هشت سال جنگ تحمیلی افتخار و عزت بیافرینند.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ما ریشه در فرهنگ عاشورا و دین اسلام دارد، ادامه داد: ما در دفاع مقدس با فرهنگ دینی و ولایی وارد و پیروز شدیم و سرمایه‌های ارزشمندی داریم که می تواند دنیا را تغییر دهد.

رحمانی اظهار داشت: امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن هستیم و ترویج فرهنگ دفاع مقدس ما را در این جنگ پیروز خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در راستای گرامیداشت این ایام اداره تبلیغات اسلامی برنامه‌های فرهنگی را برنامه‌ریزی کرده است، افزود: اعزام مبلغ به مدارس و روستاها، برگزاری شبی باقرآن، نصب پارچه و پلاکارد، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و گفتمان دینی از جمله برنامه‌های این اداره در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد، افزود: غبارروبی مزار شهدا، برپایی جلسات گرامیداشت و برگزاری مسابقه در روستاها توسط روحانیون مستقر و هجرت از دیگر برنامه‌های این ایام در روستاها خواهد بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*