۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 13 فوریه 2020 - 13:10
  • 230 بازدید

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت: این مجمع با هدف رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه زنان و هدایت عملیاتی عناصر فعال و تشکل های قوی حوزه زنان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،معصومه صنم یار در گفت وگو با روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد، با اشاره به تشکیل مجمع فعالان فرهنگی بانوان در این شهرستان گفت: این مجمع با اهداف متفاوتی تشکیل شده است که از جمله این اهداف می توان به همکاری و تقویت محافل فرهنگی و افزایش بنیه های فرهنگی، تبلیغی مبلغات، مسئولین هیئات مذهبی، کانون های فرهنگی و موسسات قرآنی اشاره کرد.

معصومه صنم یار کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد ادامه داد: همچنین تلاش داریم در این مجمع به اهداف آرمانی انقلاب و تمدن نوین اسلامی بپردازیم و تغذیه فکری و فرهنگی برای بانوان نخبه جبهه انقلاب اسلامی فراهم کنیم.

این کارشناس فرهنگی اظهار داشت: مجمع فعالان فرهنگی بانوان فرصتی را برای شناسایی و شناساندن نخبگان و فعالان تشکل های گوناگون در حوزه زنان ایجاد می‌کند و انگیزه بخشی به بانوان نخبه انقلابی برای حرکت عالمانه تر و راهبردی تر در عرصه اجتماعی از دیگر اهداف تشکیل این مجمع است.
صنم یار تکلو ادامه داد: همچنین سعی می‌کنیم در این مجمع عناصر فعال و تشکل های قوی زنان را هدایت عملیاتی کنیم و از همه مهتر این است که در جهت اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم.
وی تصریح کرد: تقویت گفتمان مسئولیت پذیری و تکلیف محوری در برابر گفتمان های فاسد فمینیستی و جنسیت محوری در جامعه و ایجاد امکان کنش و واکنش سریع و حساب شده در موضوع زنان در شرایط رسانه ای نیز از اهداف این مجمع است.
دبیر مجمع فعلان فرهنگی بانوان مشهد افزود: رویکرد این مجمع نخبه پروری است یعنی بر روی زنان نخبه و فعال اعم از حوزوی و دانشگاهی سرمایه گذاری خواهد شد.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه رویکرد ما رویکرد ولایی است بنابراین مهمترین دغدغه ما نیز رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه زنان است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*