۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 10 اکتبر 2020 - 8:30
  • 48 بازدید
تعیین حوزه فعالیت کانون‌های فرهنگی تبلیغی از مولفه‌های مهمی است
تعیین حوزه فعالیت کانون‌های فرهنگی تبلیغی از مولفه‌های مهمی است

تعیین حوزه فعالیت کانون‌های فرهنگی تبلیغی از مولفه‌های مهمی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت:کانون‌های فرهنگی باید در حوزه تبلیغ اجتماعی و در متن و بطن جامعه نقش‌آفرینی کنند تا پاره‌ای از مشکلات جامعه را برطرف نمایند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد گفت:کانون‌های فرهنگی باید در حوزه تبلیغ اجتماعی و در متن و بطن جامعه نقش‌آفرینی کنند تا پاره‌ای از مشکلات جامعه را برطرف نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی کریم پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه اهل البیت علیه السلام بر اهمیت انجام امور فرهنگی و رسالت کانون های فرهنگی تبلیغی تاکید کرد و انجام کارهای فرهنگی برای مخاطبان جوان و نوجوانان را در اولویت دانست.

وی در نشست اعضای مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی، اظهار کرد: امروزه بیشترین حوزه‌ای که همه در مورد آن بحث می‌کنند حوزه فرهنگی است و ورود افراد غیر فرهنگی به این مقوله آشفتگی‌های فرهنگی ایجاد می‌کند.
حجت‌الاسلام کریم پور بر لزوم داشتن اهداف اساسی برای کانون‌های فرهنگی تاکید و اعلام کرد: رویکردها و اهداف کانون‌های فرهنگی باید متناسب با اقتضائات و فرهنگ این مردم تدوین شود.
ئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشهد در پایان افزود: در این نشست شرکت کنندگان، گزارشی از فعالیت های فرهنگی در دست اجرای خود را ارائه دادند.
لازم به ذکراست: این جلسه باحضور حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و جلسه پرسش و پاسخ برگزارشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*