۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 11 آگوست 2020 - 7:21
  • 137 بازدید
تقدیر از اجرای طرح مواسات در شهرستان تربت جام
تقدیر از اجرای طرح مواسات در شهرستان تربت جام

تقدیر از اجرای طرح مواسات در شهرستان تربت جام

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی تربت جام از تقدیر رئیس اداره هلال احمر از اجرای طرح مواسات توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، محمد حسین سلطانی گفت:مهندس شیری رئیس اداره هلال احمر تربت جام با حضور در اداره تبلیغات اسلامی و دیدار با رئیس […]

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی تربت جام از تقدیر رئیس اداره هلال احمر از اجرای طرح مواسات توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، محمد حسین سلطانی گفت:مهندس شیری رئیس اداره هلال احمر تربت جام با حضور در اداره تبلیغات اسلامی و دیدار با رئیس و کارکنان، از اجرای طرح مواسات توسط اداره تبلیغات اسلامی درسطح شهرستان تربت جام تقدیر کرد.

سلطانی افزود:مهندس شیری ضمن تمجید از جایگاه اداره تبلیغات اسلامی و روحانیون در روستاها، مساعدت و همراهی روحانیون دراجرای طرح مواسات و رفع نیازمستمندان و محرومان و آسیب دیدگان از کرونا را شایسته تقدیر دانست و خواستار همکاری روحانیون در ایجاد خانه های هلال در روستاها با ارشادات روحانیون شد.

رابط خبر اداره تبلیغات اسلامی تربت جام اضافه کرد:حجت‌الاسلام هاشمی نیزبا اشاره به اینکه بستر خدمت در اداره تبلیغات اسلامی و هلال احمر مشترک است و آن تعالی انسان است همکاری و تعامل درهدف مشترک را باعث تسهیل در رسیدن به جامعه اسلامی دانست.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*