۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 17 می 2020 - 10:23
  • 299 بازدید
تهیه روزانه ۴۰۰ بسته غذایی ویژه افطار در مسجد ولیعصر عج الله مشهد مقدس
تهیه روزانه ۴۰۰ بسته غذایی ویژه افطار در مسجد ولیعصر عج الله مشهد مقدس

تهیه روزانه ۴۰۰ بسته غذایی ویژه افطار در مسجد ولیعصر عج الله مشهد مقدس

روحانی مستقر مسجد ولیعصر عج الله مشهد مقدس گفت: روزانه ۴۰۰ بسته غذایی ویژه افطار در ماه مبارک رمضان توسط این مسجد تهیه و توزیع می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر مسعودیار روحانی مستقر در حاشیه شهر مقدس مشهد گفت: این مسجد برنامه‌های خاصی را در طول […]

روحانی مستقر مسجد ولیعصر عج الله مشهد مقدس گفت: روزانه ۴۰۰ بسته غذایی ویژه افطار در ماه مبارک رمضان توسط این مسجد تهیه و توزیع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر مسعودیار روحانی مستقر در حاشیه شهر مقدس مشهد گفت: این مسجد برنامه‌های خاصی را در طول سال برگزار می‌کند که از مهمترین آنها می‌توان به دهه اول محرم، دهه آخر صفر، دهه فاطمیه(ع) و میلاد باسعادت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) اشاره کرد که مراسم شب میلاد امام هشتم(ع) به‌طور ویژه در مسجد برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: در ایامی که مساجد و اماکن مذهبی به‌علت شیوع ویروس منحوس کرونا تعطیل شده بود، هیئت امنای این مسجد تصمیم گرفت که آن هزینه‌ای که جهت برگزاری مراسم انجام می‌شد را صرف طبخ غذا و افطار در ایام ماه مبارک رمضان شود.

وی در پایان یادآور شد: با کمک آشپزخانه این مسجد موفق به تهیه روزانه ۴۰۰ بسته غذای گرم شد که هزینه آن توسط خیرین و اعضای هیئت امنا تأمین شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*