۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر یک
  • 05 آگوست 2020 - 8:25
  • 163 بازدید

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور از تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰۰ بسته مواد غذایی و معیشتی برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور گفت:همزمان با ایام الله دهه ولایت بیش از ۱۰۰۰۰بسته معیشتی به همت تشکل های مردمی و مذهبی هیئات و پایگاه های بسیج شهرستان بین نیازمندان توزیع شده است که این پویش مؤمنانه همچنان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام جوانشیری گفت: غدیر بزرگترین اتفاق تمدنی در زندگی بشریت محسوب می‌شود و باید به نحو شایسته ای یاد آن را گرامی وآرمان آن را زنده نگه داشت.

جوانشیری افزود:با همین نگاه امسال در نیشابور برنامه ریزی متفاوتی انجام وطرح های متنوعی ارائه شده که در حال تحقق است.

وی اظهار داشت:فضا سازی خیابان ها و محلات توسط نهادها و مردم در نقاط مختلف شهر به همت تشکل های مردمی،پویش بزرگ و مردمی ما هم قربانی داریم که تاکنون بیش از ۴۰۰ قربانی تقدیم ساحت مقدس مولای خوبان امیرالمؤمنین علیه السلام شده است.

حجت‌الاسلام جوانشیری در پایان تصریح کرد:راه اندازی گروه های سرود سیار و اجرای برنامه در نقاط مختلف شهر،تهیه بیش از ۲۵ کمک جهیزیه توسط هیئات مذهبی و پایگاه های بسیج بمنظور توزیع در روز عید غدیر به مزدوجین جوان، تهیه وآمادگی برای توزیع بیش ۱۰۰۰۰ بسته فرهنگی توسط تشکل های مردمی و کمیته امداد امام خمینی رحمت الله علیه، راه اندازی پویش عید همدلی و برنامه ریزی برای اطعام بیش از ۴۰۰۰۰ پرس غذای گرم در هیئات و مساجد و تشکل های جهادی و انقلابی و توزیع بسته های فرهنگی ویژه کودکان در مناطق حاشیه شهر بخشی از برنامه های ستاد مردمی بزرگداشت غدیر در شهرستان نیشابور است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*