۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 09 آگوست 2020 - 9:56
  • 127 بازدید
تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر در بردسکن
تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر در بردسکن

تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید غدیر در بردسکن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسکن از تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰بسته مواد غذایی و معیشتی همزمان با عید غدیر برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی شکاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسکن گفت:همزمان با ایام الله دهه ولایت بیش از […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسکن از تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰بسته مواد غذایی و معیشتی همزمان با عید غدیر برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی شکاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسکن گفت:همزمان با ایام الله دهه ولایت بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی با همکاری خیرین، دفتر امام جمعه، خوزه علمیه امام صادق(ع) وبسیج شهرستان بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

حجت‌الاسلام شکاری با اشاره به اهمیت عید غدیر و مسئله ولایت گفت: ولایت پذیری شرط پذیرش اعمال انسان است.وی با اشاره به توجه ویژه سازمان در حرکت تازه خود مبنی بر توجه به نیازمندان خاطر نشان کرد: هیئات مذهبی شهرستان بردسکن با همکاری خوب خیرین و دفتر امام جمعه و بسیج تعداد۱۰۰۰ بسته حمایتی و ۱۰۰کیلو گرم گوشت گرم به ارزش ۳/۲۰۰/۰۰۰ میلیون ریال را در ایام عید غدیر بین نیازمندان تقسیم کرد.

حجت‌الاسلام شکاری در ادامه بر ضرورت احیای غدیر و فرهنگ آن در سطح جامعه تاکید کرد و ادامه داد: درشرایط کنونی جامعه احیای این فرهنگ اسلامی می تواند چراغ راهی برای رشد و تعالی مسیر انقلاب و توسعه فرهنگ دینی مردم باشد.وی در پایان افزود: در عید غدیر امسال برنامه های معنوی از جمله راه اندازی کاروانهای شادی برگزاری مسابقات در فضای مجازی، محتوا سازی با موضوع غدیر شناسی و چندین عنوان دیگر بر نامه ریزی گردید و اجرا خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*