۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهرستانها
  • 06 ژانویه 2021 - 12:54
  • 71 بازدید
توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی به همت روحانیون و مبلغین جهادی شهرستان تایباد
توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی به همت روحانیون و مبلغین جهادی شهرستان تایباد

توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی به همت روحانیون و مبلغین جهادی شهرستان تایباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از تهیه و توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی توسط مبلغین جهادی در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: همزمان با ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان ایشان و در […]

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از تهیه و توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی توسط مبلغین جهادی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی اصغر علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد گفت: همزمان با ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان ایشان و در راستای برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه با همکاری روحانیون جهادی و خیرین بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان مناطق محروم شهر و روستاهای تایباد توزیع شد.

وی اظهار داشت: هر بسته معیشتی شامل برنج، گوشت، روغن، ماکارونی، و لوازم بهداشتی است که با همکاری و مشارکت خیرین شهرستان و روحانیون جهادی در بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد ضمن قدردانی از خیرین و روحانیون شهرستان ادامه داد: از زمان شیوع بیماری کرونا با کمک خیرین و گروهای جهادی و هیئات مذهبی به افراد آسیب دیده از کرونا و نیازمندان به طور مستمر کمک شد و باید این سنت حسنه ادامه داشته باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*